Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Haziran 2013 - Cuma 14:18
 
2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KAPANDI
DİĞER Haberi
2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KAPANDI

 

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı, Kadir Rezan Has İlkokul ve Ortaokulunda yapılan törenle kapandı.

Kadir Rezan Has İlkokul ve Ortaokulunda gerçekleştirilen programa; Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR, Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa ZENGİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muzaffer DOĞAN ve Gülten TORGAY, okul müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Kadir Rezan Has İlkokul ve Ortaokulu Müdürü Bahçeli KOÇ’un açılış konuşması ile başlayan program, başarılı öğrencilere ödül verilmesi ve okul öğrencilerinin hazırladığı gösteriler ile devam etti.

Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR okul birincisi Kaan Bozkurt’a hediyesini verdikten sonra kısa bir konuşma yaptı. Öğrenci ve velilere hitaben yapmış olduğu konuşmada, “tatilinizi iyi değerlendirin, zamanınızı verimli kullanın, dinlenirken de kitap okumayı ihmal etmeyin” dedi.

Resmi programın ardından Kaymakam OKUR ve Belediye Başkanı ZENGİN sınıflara çıkarak burada bekleyen öğrencilere karnelerini takdim etti. Öğrencilerin büyük birçoğunun takdir ve teşekkür belgesi almaları dikkati çekti.

Tatile çıkmanın mutluluğu ile arkadaşlarından ayrılmanın hüznünü bir arada yaşayan öğrenciler, okulların kapanmasını buruk bir sevinçle karşıladılar. Öğrenciler program sonrası karnelerini alarak evlerinin yolunu tuttular.

Okul aile birliği de programa katılan protokole bir ikramda bulundu. Daha sonra program sona erdi.

haber24gazetesi mustafa zengin ahmet okur 1haber24gazetesi mustafa zengin ahmet okur 2haber24gazetesi mustafa zengin ahmet okur 3haber24gazetesi mustafa zengin ahmet okur 4


Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Necati Atagül
Etiketler:
Yorumlar
ahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı