Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Mayıs 2013 - Pazar 12:25
 
MUTLU NİŞAN TÖRENİ
DİĞER Haberi
MUTLU NİŞAN TÖRENİ

 

Katılımcı Maltepe Gazetesinin sahipleri Melek –Tayfun Köselerden çiftinin kızları Dilara Köselerden Tezman Group Şirketler sahibi Ramazan-Belma Akman çiftinin oğulları Gökhan Akman ile nişanlandı.

3 Mayıs Cuma Akşamı Maksev Zeytindalı Restaurantta düzenlenen nişan töreninde konuklarına hoş geldin konuşması yapan Melek Köselerden ‘’ üç kişilik küçük ailemize Gökhan da katılmış oldu.Onların aşk ile başlayan uzun hayat yolunun başında bu akşam yanlarında olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Melek Köselerden daha sonra Nişan yüzüklerini takmak üzere geceye katılan Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut’u sahneye davet etti.

Başkan Yardımcısı Karabulut da genç çifti kutlayarak ömür boyu mutluluklar diledi ve yüzüklerin kurdelasını Melek Köselerden’in Manevi kardeşim dediği Yalçın Aksoy ile birlikte kesti.

Geceye piyanist Orhan ve sanatçı Ebru müzikleri ile renk kattı.

Neşe içerisinde geç saatlere kadar devam eden nişan töreninde Tayfun Köseleden kızı Dilara ile birlikte oynadığı roman oyunu davetlilerin beğenisini kazandı.

Şıklıkları ile göz dolduran davetlilerin katıldığı gecede 3 katlı pastasını kesen Dilara ve Gökhan alkışlarla ilk danslarını yapmalarının ardından Ayşem Möröy ve Melike Şahan’ın ege yöresi oyunları da büyük alkış aldı.

Başta Maltepe dışında olması nedeni ile Belediye Başkanı Mustafa Zengin’in gönderdiği çelenk olmak üzere çok sayıda çiçek ve çelengin gönderildiği nişan töreni neşe içerisinde geç saatlere kadar devam edem ederken Tayfun-Melek Köselerden çiftinin hüzünlü hali gözlerden kaçmadı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Necati Atagül
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı