Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Nisan 2013 - Salı 10:28
 
Vali Mutlu’dan Dünya Şampiyonları’na ziyaret
DİĞER Haberi
Vali Mutlu’dan Dünya Şampiyonları’na ziyaret

 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Dünya Liseler arası Basketbol Şampiyonu olan sporcuları ziyaret etti.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Dünya Liseler arası Basketbol Şampiyonu olan sporcuları Mürüvvet Evyap Koleji`nde ziyaret etti.

Vali Mutluyu, Evyap Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Evyap, Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve Okul Müdürü Ersin Sayer karşıladı. Vali Mutlu ve beraberindekiler spor salonunda antrenman yapan basketbol takımını ziyaret edip, çalışmalarını izledi.

haber24gazetesi vali mutludan dnya sampiyonlarina ziyaret 1

Anaokulu’nu da ziyaret eden Vali Mutlu, okulun TÜBİTAK yarışmalarında Gümüş Madalya kazanan iki çalışması hakkında bilgi aldı. Vali Mutlu, okulun duvarlarında panoramik resim çalışması yapan güzel sanatlar öğrencilerinin yaptığı Galata ve Karaköy semtlerinin resim çalışmasını inceledi. Öğrencilerden gelen istek doğrultusuna resimlerin üzerine bir de not yazıp imzasını attı.

haber24gazetesi vali mutludan dnya sampiyonlarina ziyaret 2

Basketbol takımı ile yemekhanede buluşan Vali Mutlu’ya okul müdürü ve takım oyuncuları tarafından şampiyonluğun hikâyesi anlatıldı. Vali Mutlu yaptığı konuşmada; "Basketbol çok önemli bir takım sporudur. Oyuna giren herkes iyi performans vermek zorundadır. Futbol da kötü oynasanız dahi, sadece bir gol atarak kazanmak mümkün. Ancak basketbol son saniyelere kadar direnme sporudur. Dolayısıyla hepinizi teker teker tebrik ediyor ve başarılarınızın daim olmasını diliyorum" dedi. Vali Mutlu konuşmasının ardından takım oyuncuları ve teknik heyete başarılarından dolayı 1`er altın hediye ederken, oyuncular da Vali Mutlu’ya hatıra olarak imzalı formalarını hediye ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Necati Atagül
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı