Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Temmuz 2017 - Cumartesi 15:26
 
Ali Kılıç'tan Adalettepe gönderisi
Adalet yürüyüşünün yirmi beşinci gününü yarın Maltepe'de düzenleyeceği mitingle sonlandıracak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün itibariyle Kartal'a yaklaştığı haberi geldikten sonra Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Facebook üzerinden "Adalettepe'ye hoş geldiniz" karikatürü yayınladı.
SİYASET Haberi
Ali Kılıç'tan Adalettepe gönderisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü" 9 Temmuz Pazar günü düzenlenecek olan Maltepe Mitingi ile son bulacak.

Düzenlenen basın toplantısında miting ile ilgili genel bilgi veren CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, "İstanbul'da 958 mahalleden Maltepe'ye araç kaldıracağız. Ulaşımla ilgili il örgütü olarak bütün tedbirleri almış bulunuyoruz. Yaklaşık 3 bin araç mahallelerden kalkarak buraya gelmiş olacak. Pazar günü yapacağımız 'Adalet Buluşması' için bu alanda en az 1.5 milyon yurttaşımız olacak. Alana girişler saat 15.00 itibariyle başlayacak. Deniz yolu dahil 4 farklı arama noktasından girişi yapılacak. Sahne 80 metre genişliğinde ve 20 metre derinliğinde olacak" şeklinde açıklama yaptı.

Kaynak: Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: Ali, Kılıç'tan, Adalettepe, gönderisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı