Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Nisan 2018 - Pazartesi 23:55
 
Belediye İş Temsilcisi Hüseyin Durmaz Dövüldü İddiası
Belediye İş Sen Trakya Bölge Sorumlusu Hüseyin Durmaz, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile görüşmeye giderken önünü kesen başka bir sendika temsilci ve 4 kişi tarafından darp edildiğini söyledi. Hastaneden darp raporu alan Durmaz, polise giderek 5 kişiden şikayetçi oldu.
ASAYİŞ Haberi
Belediye İş Temsilcisi Hüseyin Durmaz Dövüldü İddiası

Belediye İş Sen Trakya Bölge Sorumlusu Hüseyin Durmaz, kendisini sahilde 5 kişinin darp ettiğini öne sürdü. Sendikası için Tekirdağ’da çalışma yaptığını söyleyen Durmaz, “Sendikal faaliyetlerle ilgili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile randevum vardı. Randevuya giderken DİSK Genel İş sendikası Trakya Şube Başkanı ve Trakya Bölge Temsilcisi Salim Şen,  ve 4 kişi önümü keserek beni darp etti. Eşime ve bana küfür etti. Ben de kendilerine eşime küfür etmeyin dedim. Beni darp ettiler. Yüzüm kanlar içinde kaldı” dedi.

5 kişiden şikayetçi olduğunu aktaran Durmaz, “Çarşı polis karakoluna giderek şikayetçi oldum Hastaneden darp raporu verdiler. Şahıslar hakkında şikayetçiyim. Zorbalık yapıyorlar” dedi.

Darp iddialarını yalanlayan DİSK Genel İş sendikası Trakya Şube Başkanı ve Trakya Bölge Temsilcisi Salim Şen, “Darp söz konusu değil. Yüzyüze bir tartışma oldu. Bana ve sendikama hakaret etti. Ama darp falan olmadı. Zaten sosyal medyada tartışmalarımız oluyordu. Kendisi ile yüz yüze tartıştık. Darp edildim diyorsa mahkemeye versin” dedi. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Belediye, İş, Temsilcisi, Hüseyin, Durmaz, Dövüldü, İddiası,
Yorumlar
Haber Yazılımı