Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 19:37
 
CEVDET OLGUN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
13 Şubat’ta gerçekleşecek olan Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası kongresinde, Maltepeli işadamlarından Cevdet Olgun, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
EKONOMİ Haberi
CEVDET OLGUN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Cevdet Olgun ''Bencillik dönemi bitti biz dönemi başladı. Yüce mevla nasip ederse Başkanlığı hep birlikte esnafımızın sorunlarına çözüm üreteceğiz, yaparsak hep birlikte yapacağız,Basının desteğine cidden ihtiyacımız var dedi.

Olgun, Maltepe Boşnak Börekçisinde düzenlediği basın açıklamasında, Esnaf ve Sanatkârların toplumun iş hayatına can veren damarlar olduğunu söyleyerek, Esnafımıza daha kaliteli hizmetler sunmak için Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına resmen aday olduğunu bildirdi.

Uzun yıllar boyunca Maltepe’de İşadamı kimliği, Siyasetçi, Oda ve derneklerde bölgeye hizmet etmek için çalıştığını kaydeden Cevdet Olgun, “Esnaf ve Sanatkârlar bir toplumun iş hayatında can veren damarlarıdır. Sanatkârsız bir milletin kalkınmasının mümkün olmadığı bir gerçektir. Ben de bir esnaf olarak çalışmaya başladıktan ve Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odasına üye olduğumdan bu yana Maltepe’de bulunan esnaf arkadaşlarımın sıkıntılarına her daim vakıf oldum, aynı sıkıntıları yaşadım. Bunun bilinci ile hareket ederek esnaf ve sanatkâr arkadaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adayı olmaya karar verdim. Bizler “esnafımızın yanında sorun odaklı değil çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için bu yola çıktık. Dedi.

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adayı Cevdet Olgun, ’Maltepe esnafı için değişim ve yeniliğin zamanı geldiğini düşünüyorum. Zaman değişim ve yenilik zamanıdır. Bizler Maltepe’de esnafın yanında olacağız. Esnafımız bize her daim ulaşabilecek. Sorunlarını bizzat yanlarında, yerinde çözüme ulaştıracağız. Bu söylediklerimizin lafla değil projelerimizle olacağını her esnafımız görecek.” diye konuştu. İlerleyen zamanlarda plan ve projelerini Esnaflarla paylaşacaklarını belirten Cevdet Olgun, Esnaf ve sanatkârlarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyoruz. Eli sıkılmadık, hatırı sorulmadık, kapısı çalınmadık esnafımız kalmayacak. Esnaflar arası eşitlik ilkesi de öncelikli hedefimiz olacaktır. ’dedi.

Sorulan soru üzerine Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına talip olan diğer adaylarla ilgili görüşlerini belirten Cevdet Olgun:” Benim ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin Maltepe’de hiç kimse ile sorun ya da sorunları bulunamaz. Bu bir demokratik yarıştır. Tüm Adaylar yaptıkları ve yapacakları ile Esnafımızın huzuruna çıkacaklar, kimin daha iyi hizmet yapacağını esnaflarımız karar vereceklerdir. Bu mana da tüm aday olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum ”dedi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CEVDET, OLGUN, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı