301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 16:18
 
Çevre için yarışıyorlar
Kartallı muhtarlar, Kartal Belediyesi’nin başlatmış olduğu “Muhtarlar Çevre İçin Yarışıyor” kampanyası kapsamında atık pilleri toplayarak geri dönüşüme kazandırmak için birbirleriyle yarışıyor.
BÖLGE HABERLERİ Haberi
Çevre için yarışıyorlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öneri ve teşviki ile geri dönüştürülebilir malzemeleri çevreye ve ekonomiye kazandıran Kartal Belediyesi, atıkları değerlendirme konusunda önemli atılımlarda bulunmaya devam ediyor. Geri dönüşüm konusundaki özen ve hassasiyeti ile dikkat çeken Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, son olarak TAP Derneği (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği)  işbirliği ile “Muhtarlar Çevre İçin Yarışıyor” kampanyası ile çevre ve insan sağlığına zararlı olan atık pillerin toplanmasını amaçlıyor. Kampanya dâhilinde Kartallı muhtarlar, atık pil toplama konusunda birbirleriyle yarışıyor. 1 Haziran’da başlayıp 30 Eylül’de sonlanacak olan kampanyayla tonlarca atık pil, geri dönüşüme kazandırılacak. Devam eden yarışmanın sonunda ise Kartal Belediyesi tarafından en çok pil toplayan ilk 10 muhtara ödül verilecek.

 

Kampanyaya katılacak muhtarlarımız, 0 216 280 60 60 Alo Çevre Hattı’na bildirim bırakarak topladıkları atık pillerin alımını sağlayabilir.

Kaynak: Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: Çevre, için, yarışıyorlar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çevre için yarışıyorlar
Yorumlar
Haber Yazılımı