301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 15:53
 
CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı için ilk aday Burkay Düzce
7 Ocak Pazar günü yapılacak CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı seçimi için iki yıl Kadıköy Gençlik Kolları Başkanlığıʹnı yürütmüş olan Burkay Düzce adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı için ilk aday Burkay Düzce

Gençlik Kolları Başkanlığı için Düzce dışında henüz başka bir aday bulunmuyor..

Adaylığını CHP İstanbul İl Başkanlğı binasında çok sayıda gençlik kolu başkanının katıldığı bir toplantıyla açıklayan Düzce, 2019ʹda yapılacak seçimlere dikkat çekerek, projelerini ve örgüt yönetme vizyonunu anlattı..

Mart 2019ʹda yerel, Kasım 2019ʹda da başkanlık seçiminin yapılacağını vurgulayan Düzce, “CHP gençliğinin temel kaygısı ne bireysel ne de Mart 2019ʹda yapılacak yerel seçimler olmalı. Gençliğin temel kaygısı Kasım 2019ʹda yapılacak başkanlık seçimi olmalı.

Referandum sürecinde, ilçe örgütlerinin kendi bölgeleri dışında, diğer bölgelerle ortaklaşa yaptıkları çalışmalar hayır oyunun çıkmasını sağladı. Bu çalışmalara devam etmeliyiz” dedi.. . Siyasete sol pencereden bakan yol arkadaşlarıyla yürüyeceğini söyleyen Düzce, üniversite örgütlenmelerinde kısa ve uzun vadeli stratejiler kurarak, kurumsal yapıyı güçlendireceğini belirtti..

BURKAY DÜZCE KİMDİR?.

1993 yılında İstanbulʹda doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini sürdüren Düzce, siyasete lise yıllarında, Kadıköy ilçesinde başladı. Lise komisyon başkanlığı yapan Düzce, 2014-2016 yılları arasında, 30 Mart seçimleriyle başlayıp 1 Kasımʹa giden dört seçimlik sürecin tamamında Kadıköy Gençlik Kolları başkanlığı görevini yürüttü.. .

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CHP, İstanbul, Gençlik, Kolları, Başkanlığı, için, ilk, aday, Burkay, Düzce,
Yorumlar
Haber Yazılımı