301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 01:06
 
CHP’li Engin Özkoç’tan Erdoğan’a: “Şeytanın Tam Kendisi Sensin!”
CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ‘İdlib şehitleri’ ve ‘BOP Eş Başkanlığı’ başta olmak üzere birçok konuda sert bir dille eleştirdi.
GÜNDEM Haberi
CHP’li Engin Özkoç’tan Erdoğan’a: “Şeytanın Tam Kendisi Sensin!”

TBMM’de basın açıklaması yapan CHP’li Engin Özkoç, ABD’nin Ortadoğu’nun zenginliklerini sömürmek için oluşturduğu Büyük Ortadoğu Planı (BOP) ile 3 milyon 750 bin Müslümanı katlederek bu topraklarda Haçlı Seferleri’nden sonraki en büyük katliamın yapıldığını söyledi.

Tayyip Erdoğan’ın “BOP Eş Başkanıyım” açıklamasını hatırlatan Özkoç, “ABD’nin emperyalist çıkarları doğrultusunda hareket eden, Müslümanların katledilmesini sağlayan kişiye ne denir? Haysiyetsiz denir, şerefsiz denir, onursuz denir, hain denir. Kimdir bu? ABD işgalci güçlerinin eş başkanı kimse, işte bu sıfatlar tam da onun üzerine oturuyor” dedi.

‘TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDEMEZ’
PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan’a ‘Sayın’ şehitler ise ‘Kelle’ ifadelerini kullanan Erdoğan’ın o konuşmasını ekrana yansıtan Özkoç, ”Müslüman şehidimize kelle diyen kişinin sıfatlarını sayıyorum tekrar size. Şehide kelle diyen kişi haysiyetsizdir, Şehide kelle diyen kişi şerefsizdir, Şehide kelle diyen kişi onursuzdur, Şehide kelle diyen kişi haindir. Bu kişi Türkiye Cumhuriyetinin (TC) Cumhurbaşkanı olamaz. TC’yi temsil edemez” diye konuştu.

‘ERDOĞAN ŞEYTANIN TA KENDİSİDİR’
Necmettin Erbakan’ın AKP’liler için sarf ettiği sözlere atıfta bulunan Özkoç, Erdoğan’ın paraları sıfırlattığı çocuklarına askerlik yaptırmadığını hatırlatarak, ”Şeytan arıyorsanız Erdoğan. Erdoğan şeytanın ta kendisidir”dedi. İşte Engin Özkoç’un o konuşması:

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CHP’li, Engin, Özkoç’tan, Erdoğan’a:, “Şeytanın, Tam, Kendisi, Sensin!”,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı