301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 23:03
 
CHP Maltepe'de Engin Özkan Görevi Devraldı
Necati Atagül/CHP Maltepe İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen devir teslim töreni ile Engin Özkan İlçe başkanlığı görevini Zeynep Alçinkaya Babacan'dan devraldı.
SİYASET Haberi
CHP Maltepe'de Engin Özkan Görevi Devraldı

Partililerin de yoğun ilgi gösterdiği devir teslim töreninde görevi devraldığı ilçe başkanı Zeynep Alçinkaya Babacan'a teşekkür eden Engin ÖZKAN ''Haftasonu Maltepe örgütü olarak büyük bir sınav verdik.Bu yola çıkarken Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ten bize miras kalan Cumhuriyet Halk Partisi'ne olan inancımızla yola çıktık.

Birileri kazanmak için kazanan kişilerin yanında olmanın gerekli olduğunu söyledi ama bu örgüt kazanmanın değil mücadele etmenin önemli olduğunu gösterdi ve çabalarımız sonuç verdi.

Tüm Türkiye için tarihi önemde bir kongre, birlikte mücadele edeceğiz, ötekileştirmeyeceğiz, beraber mücadele edeceğiz. Yolumuzun uzun meşakkatli.. Geçtiğimiz günlerde bir kanun hükmünde kararname çıktı bunlarla savaşacağız, eğitime dair projeler üreteceğiz.

Hak,Hukuk, Adalet bu üç kelime Maltepe'de geçerli olacaktır.

Hiç bir partilimiz ötekileştirilmeyecektir.

Bizim için artık en önemlisi Cumhuriyet Halk Partisi örgütüdür.

Sizlerin verdiği görevi ve sorumluluğu onurumuzla taşımaya çalışacağız.

Tüm kararları ortak vereceğiz, hepimiz aynıyız birbirimizden farkımız yok beraber mücadele edeceğiz. Biz sosyal demokratız liderlerimize inanırız arkasında dururuz ama yanlışı varsa yanlışını söylemekten geri durmayız.

Biz maltepe olarak yeni bir siyaset anlayışı getireceğiz.

Örgütümüzü yarından itibaren seçim olacakmış gibi hazırlamak zorundayız. Birlikteysek güçlüyüz, buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CHP, Maltepe'de, Engin, Özkan, Görevi, Devraldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı