Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 18:56
 
CHP MALTEPE'DEN TÜRK BAYRAĞI KAMPANYASI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı ile başlayan ''TÜRK BAYRAĞI '' kampanyası neticesinde CHP Maltepe İlçe Başkanlığına Türk Bayrağı asıldı.
GÜNDEM Haberi
CHP MALTEPE'DEN TÜRK BAYRAĞI KAMPANYASI

CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin ÖZKAN  “Öncelikle CHP Maltepe İlçe Başkanlığı  binamıza bayraklarımızı astık.bütün Maltepelileri tabi bu süre içerisinde evlerine, işyerlerine bürolarına bulundukları hangi mekan varsa Türk bayrağı asmalarını bekliyoruz ve davet ediyoruz.

Terörle mücadelenin uzun süredir devam ettiğini kaydeden ÖZKAN , “Bizler ordumuza, askerlerimize, mehmetçiklerimize her zaman güveniyoruz, her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Çünkü Mehmetçik dediğimiz kavram bizim ülkemizde çok kutsal, çok önemli. Her ailemizin ferdi aslında birimizin oğlu, babası, kardeşi, yeğeni, kuzeni, dayısı, dolayısıyla Mehmetçik bizden bizden birisi aslında. Bu vatanın birliği, bütünlüğü için cephede mücadele veren askerlerimize ve Mehmetçiklerimize, buradan selam gönderiyoruz, askerlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun diyoruz. Maltepelilerin  bu kampanyaya katılmalarını bekliyoruz, herkesi iş yerlerine ve evlerine bayrak asmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CHP, MALTEPE'DEN, TÜRK, BAYRAĞI, KAMPANYASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı