Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Kasım 2017 - Çarşamba 16:22
 
CHP Maltepe İlçe Başkanlığına Güçlü Aday: Engin ÖZKAN
Cumhuriyet Halk Partisi mahalle delege seçimleri sonrası, CHP Maltepe İlçesinde başkan adayı Engin ÖZKAN oldu.
SİYASET Haberi
CHP Maltepe İlçe Başkanlığına Güçlü Aday: Engin ÖZKAN

Değerli CHP üyesi, delegesi, seçmeni ve gönüldaşı arkadaşlarım;
Bildiğiniz gibi yaklaşık 150 yıllık Parlamenter sistem ve 100 yıllık Cumhuriyet tarihimiz için 2019 yılı, önemli bir kırılma noktası olacaktır. Ya bütün yetki ve kuvvetlerin tek elde toplandığı Başkanlık sitemine ya da tekrar mevcut Parlamenter sistemin devamını vadeden bir yönetim anlayışına geçeceğiz. Bundan dolayı, öncesinde yapılacak olan Belediye seçimleri son derece önemlidir. Bunu yapacak olan da güçlü bir ilçe yönetimi ve ilçe yapılanmasıdır. 

 

Değerli Yol Arkadaşım;

Adalete, Barışa, Özgürlüğe, Demokrasiye olan inancımızla, Parti Örgütümüzü birleştirecek, 2019 Seçimlerinde, Maltepe'de mücadele edecek, bir anlayış ile değerli örgütümün destekleriyle, 3 Aralık Pazar Saat: 17:00'de ilçe başkanlığında adaylık açıklamamı yapacağım. Desteğinizi bekler, Katılımızdan onur duyarım. CHP Maltepe İlçe Başkan Adayı Engin ÖZKAN

 

ENGİN ÖZKAN KİMDİR?

1978 Sivas Doğumlu. 25 Yıldır Maltepe'de yaşamakta. İlk öğretim ve liseyi Maltepe Orhangazi Lisesinde okudu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Mezunu. Ayrıca Maltepe Üniversitesinde Ekonomi Yüksek Lisansı yaptı. Birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik görevinde bulundu. Evli, bir kız çocuğu var.

Gençler ve kadınlarla hareket etmesi ve enerjisi, Genç ve deneyimli siyasetçi kongre sürecinin en güçlü adaylarından biri olarak gösteriliyor.

 

 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: CHP, Maltepe, İlçe, Başkanlığına, Güçlü, Aday:, Engin, ÖZKAN, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı