Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 00:25
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Münafıklar çetesini yere gömeceğiz
Kayseri Şehir Hastanesiʹnin açılışında konuşarak Kayserililere seslenen Erdoğan ʹʹTürkiyeʹnin 15 yılda nereden nereye geldiğini sizler zaten biliyorsunuz, bu kalkınma hamlesinin kesintiye uğramasına fırsat vermeyinʹʹ dedi.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Münafıklar çetesini yere gömeceğiz

Erdoğan 24 Haziranʹın önemine dikkat çekerek ʹʹKayserili vatandaşlarımız partisine sahip çıktı, güçlü destek verdi. 16 Nisan oylamasında yüzde 68 ile destek verdi. Bunu yeni bir rekor ile taçlandırmamız gerekiyor. Benim bildiğim Kayserili hiçbir işini yarım bırakmaz, şansa tesadüfe bırakmazʹʹ diye seslendi.

 

ʹʹCumhurbaşkanlığı hükümet sistemini tüm kurum ve unsurları ile devreye alıyoruz. Daha şimdiden birilerİ bu hakkınızı elinizden almaya çalışıyor. Ülke için hiçbir proje ortaya koyamayanlar, ikballerini eski köhne sistemin boşluklarına borçlu kesimler, milleti mümeyyiz olarak görmüyorlarʹʹ dedi.

ʹʹMÜNAFIKLAR ÇETESİNİ GÖMECEĞİZʹʹ VURGUSU

 

ʹʹParlementoda güçlü bir grubumuz olmazsa zayıf kalırızʹʹ diyen Erdoğan ʹʹbunlara parlamentoda da cumhurbaşkanlığı makamında da gereken dersi vereceğizʹʹ dedi. Erdoğan ayrıca ʹʹBirileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? ʹOyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Partiʹye vermeyeceğim.ʹ Böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu da bozmaya var mıyız? Bu oyun, bu tezgah… Kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziranʹda hep birlikte yere gömeceğiz.ʹʹ açıklamasını yaptı.

Erdoğan ʹʹBiz bu hastaneleri Kılıçdaroğlu için de yaptık. Bu hastaneyi herkes kullanabilir. Şu ana kadar açılan şehir hastaneleri arasında en büyüğü. Kayseri sadece üretimin değil, sağlığında merkezi oluyor.ʹʹ ifadesini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan:, Münafıklar, çetesini, yere, gömeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı