301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 18:01
 
DHKP-C'nin Önemli İsmi Maltepe'de Yakalandı
İstanbul'da, terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda, örgütün önemli isimlerinden G.S., silahlarıyla birlikte İstanbul Maltepe'de yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
DHKP-C'nin Önemli  İsmi Maltepe'de Yakalandı

İstanbul'da, terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda, örgütün önemli isimlerinden G.S., silahlarıyla birlikte  İstanbul  Maltepe'de yakalandı.

Aynı örgütten uluslararası arama kararı bulunan Erdal Gökoğlu da  Belçika polisi tarafından bu sabah  Brüksel'de gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ile  İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen ortak operasyonda, terör örgütü DHKP-C içinde 'sorumlu' düzeyde bulunan ve örgütün Silahlı Propaganda Birlikleri (SPB) kanadında eylem yapan G.S.'nin,  Maltepe'de silahları ile birlikte yakalandı.

Üzerinde 2 adet tabanca ve bu silahlara ait mermiler ile özel yazılımla korunaklı hale getirilmiş 2 adet dizüstü bilgisayar, şifreli programla korunaklı durumda olan ve içinde eylem talimatı içerdiği öne sürülen 4 adet hafıza kartı ile birlikte ele geçirilen G.S.'nin, arananlar listesinde hangi kategoride yer aldığı ise belirtilmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DHKP-C'nin, Önemli, , İsmi, Maltepe'de, Yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı