301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Nisan 2020 - Pazar 02:19
 
Fatma Şahin CHPʹli belediyelere ʹFETÖ ve PKKʹ benzetmesini kabul etmedi: Doğru bulmuyorum
AKPʹli Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğanʹın CHPʹli belediyeler için ʹFETÖ ve PKKʹ benzetmesi yapmasına ilişkin, ˮBunu kabul etmemiz mümkün değil. Böyle bir ifadeyi doğru bulmuyorumˮ dedi.
SİYASET Haberi
Fatma Şahin CHPʹli belediyelere ʹFETÖ ve PKKʹ benzetmesini kabul etmedi: Doğru bulmuyorum

Erdoğan, caliliklerle koordine olmadıklarını söylediği CHPʹli belediyelerin salgına karşı yardım girişimlerine ˮFETÖ ve PKKˮ benzetmesi yaparak tepki göstermiş, ˮAsli işlerini yürütemeyen CHPʹli belediyelerin giriştikleri bu tür faaliyetlerin amacı şov yapmaktır. Bunlar FETÖ ve PKK tarafındaki örgütler tarafından da denenmişti. Sorun ekmek dağıtmak değil, bunu şehirdeki diğer faaliyetlerle uyumsuz, plansız yapmaktır. 

 

Sorun herhangi bir konuda farklı düşünmek değil, yalan söylemektirˮ demişti.

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, söz konuyu benzetmeyi ʹkabul etmesinin mümkün olmadığınıʹ söyledi.Yavuz Oğhanʹla Bidebunudinle programına konuk olan Şahin, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:ˮHalkın oyuyla seçilmiş belediye başkanlarımız. Yol ve yöntemlerimiz farklı olsa da oturulur konuşulur. Ki zaten söylendiğinde de böyle bir benetme üzerinden gidilmedi, genelleştirme üzerinden gidildi. Çok bilmiyorum ama. böyle bir ifadeyi doğru bulmuyorum.ˮ

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Fatma, Şahin, CHPʹli, belediyelere, ʹFETÖ, ve, PKKʹ, benzetmesini, kabul, etmedi:, Doğru, bulmuyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı