Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
10 Mart 2018 - Cumartesi 18:45
 
Halil Erdoğan AK Parti'ye Üye Oldu...
Maltepeli siyasetçi ve iş adamı Halil Erdoğan Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatına üye oldu
SİYASET Haberi
Halil Erdoğan AK Parti'ye Üye Oldu...

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Ümit Çoban'ı ziyaret ederek üye olan Halil ERDOĞANAK Parti saflarında olmaktan gurur duyuyorum.“Gün birlik ve beraber olma günüdür” diyen Cumhurbaşkanımızın destekçisi ve yanında olduğumuzu, Kahraman Türk ordusunun zaferle dönmesi temennisi  ve duasında bulunduk.” dedi.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Ümit Çoban , “ ” Halil Erdoğan ile partimiz biraz daha güçlendi. 100 bin üye kampanyamız devam ediyor.Partimizin misyon ve vizyonunu kabul etmiş ve benimsemiş herkes partimiz saflarını tercih edebilir. Yani partimizin birlik ve beraberlik ruhunu benimsemiş herkese kapımız açık. Bizim milli mutabakattan anladığımız budur. Biz hizmet ve milletin partisiyiz. Halil Erdoğan başkanımız   Maltepe  halkının ve  bölgesindeki vatandaşlarımızın sevdiği ve saydığı bir kişidir. Geçmiş dönemlerde yapmış  çok güzel kalıcı çalışmalar gerçekleştirmiştir.  Aramıza katıldığı için kendilerine hoş geldiniz diyerek tebrik ediyorum. Bize gönül veren, bizimle aynı safta olmak isteyen herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı. 

Siyasi gözlemciler ” Halil Erdoğan ülke siyasetini, ülke ticaretini’ de yakından takip eden sporcu kimliği olan vatansever biridir. Ülkemiz beka sorunu yaşarken Halil Erdoğan bu duruma seyirci kalamazdı. İyi bir vatanseverdir gereğini yapmış” diye görüş bildirdiler.

 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Halil, Erdoğan, AK, Parti'ye, Üye, Oldu...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Halil Erdoğan AK Parti'ye Üye Oldu...
Yorumlar
Haber Yazılımı