Haber Detayı
02 Eylül 2015 - Çarşamba 08:21
 
İçişleri Bakanı Selami Altınok: Kafalarını Ezeceğiz
İçişleri Bakanı Selami Altınok, terörle mücadele konusunda sonuna kadar kararlılıkla gideceklerini belirtti.
ASAYİŞ Haberi
İçişleri Bakanı Selami Altınok: Kafalarını Ezeceğiz

İçişleri Bakanı Selami Altınok, terörle mücadele konusunda sonuna kadar kararlılıkla gideceklerini belirterek, "Hiç kimseye o müsamahayı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletine karşı olan başkaldırıya müsade etmeyeceğiz. Gerektiğinde de çok şedit (*) bir şekilde kafalarını ezeceğiz" dedi.

"KAÇIRILDIĞI HENÜZ BELLİ DEĞİL"

Altınok, yeni adli yılın açılışı dolayısıyla TBMMʹde düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kilis ʹte Suriye tarafından açılan ateş sonucu bir askerin şehit olması, bir askerin de kaybolmasıyla ilgili Altınok, "Orada bir şehidimiz var, bir askerimiz de kayıp. Kayıp olduğunu söylüyorum, kaçırıldığına dair öyle bir şey söylemiyorum. Benim Vali Beyʹden aldığım bilgi öyle. Çalışmaları arkadaşlarımız yapıyorlar. Net ayrıntıyı ben de alamadım. Çok taze bir olay" dedi

."YENİ BAKANIM ÇOK ZOR SORULAR SORUYORSUNUZ"

Bakan Altınok, Şırnak ʹın Beytüşşebap ilçesindeki Ayvalık Jandarma Karakoluna düzenlenen terör saldırısında şehit olan Jandarma Yüzbaşı Ali Alkan ʹın ağabeyi Jandarma Yarbay Mehmet Alkan hakkında soruşturma açılıp açılmadığı sorusu üzerine de, "Çok zor soru soruyorsunuz daha iki günlük İçişleri Bakanına. Henüz dosyalara bakamadım, bakacağım inşallah" dedi.

 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: İçişleri, Bakanı, Selami, Altınok:, Kafalarını, Ezeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı