Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Ekim 2017 - Salı 23:02
 
İstifa söylentilerinin ardından Gökçek ilk kez konuştu
Son günlerde AKP’li belediyelerde yaşanan istifalar sonrası, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’inde istifa haberleri medyada dolaşmaya ve hakkında açıklamalar yapılmaya başlandı.
SİYASET Haberi
İstifa söylentilerinin ardından Gökçek ilk kez konuştu

Bu durum karşısında sessiz kalan Gökçek, sonunda sessizliğini bozarak istifa iddialarına cevap verdi.

İLK KEZ KONUŞTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifasının istendiği iddialarıyla ilgili olarak “Şu an böyle bir şey yok ama olmayacağı anlamına gelmez” demişti. Bu açıklamanın ardından Melih Gökçek Milat gazetesine konuştu..

“ALGI OPERASYONU YAPIYORLAR”.

Gökçek şunları söyledi: Şer odaklarının fitne çabalarına asla pirim vermeyeceğiz. Öyle bir hava meydana getiriyorlar ki her söylediğinizi bir yerlere çekerek algı operasyonu yapıyorlar. Şunu söylemek isterim ki Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak ümmetin her ferdinin görevidir. Çünkü sayın Erdoğan sadece Türkiye’nin değil ümmetin Lideri’dir. Fitne peşinde olanlar boşa uğraşırlar.”.

ERDOĞAN’DAN İSTİFA AÇIKLAMASI.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökçek’in istifasının istendiği yönündeki iddialara ilişkin olarak, “Herhangi bir birim; partimizin belediye başkanları olur, il başkanları olur vesaire… Bu süreç içerisinde bu tür gelişmeler olur. Ama şu anda böyle bir şey önümüzde yok. Ama bundan sonra da olmayacağı anlamına kesinlikle gelmez. Çünkü bir değişimi dönüşümü biz seçime kadar yaşıyoruz, yaşayacağız ve o metal yorgunluğu dediğim konu, tüm bunları kapsayan bir konuydu” demişti.. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: İstifa, söylentilerinin, ardından, Gökçek, ilk, kez, konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı