301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 22:33
 
Kaymakam Dallı, Başarılı Sporcuları Ağırladı
Karaman’da yapılan Okul Sporları Gençler Türkiye Judo Şampiyonasında Türkiye birincisi Hanife Özcan, Türkiye ikincisi Aslı Adalı ve Antrenörleri Zafer Kentli kazandıkları madalyaları ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Kaymakam Dallı, Başarılı Sporcuları Ağırladı

Maltepe Halk Eğitimi Merkezi sporcuları 26-27 Nisan tarihlerinde Karaman’da yapılan Okul Sporları Gençler Türkiye Judo Şampiyonasında Maltepe’nin gururu oldular.

Yarışmada 44 kiloda yarışan Hanife Özcan Türkiye birincisi olurken 48 kiloda yarışan Aslı Adalı da Türkiye ikincisi olarak Maltepe’yi yarışmada en iyi şekilde temsil etmenin  gururunu yaşadılar. Dereceye giren sporcular Özcan ve Adalı ile birlikte antrenörleri Zafer Kentli, Halk Eğitim müdürü Canip Yolaş, müdür yardımcısı  Yıldız Heper ve Halk Eğitim Merkezi kursiyer öğretmenleri  Kaymakam Dallı’yı ziyaret ettiler.

Başarılı sporcuları tebrik ederek bir süre sohbet eden Kaymakam Kaymakam Dallı, ‘Gençlerin başarıları ile gurur duyduk. Yarışmada derece alarak bizleri gururlandıran sporcularımızı onları yetiştiren antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Ama bu başarıların devamının gelmesi gerekiyor. İnşallah önümüzdeki yıllarda çocuklarımız judo milli takımında Maltepeli sporcular olarak Türkiye’ye Avrupa ve Dünya judo şampiyonalarında madalyalar getirecekler‘ dedi.

Kaymakam Dallı şampiyonada dereceye girerek Maltepe’nin gururu olan sporculara hediyeler verdi.

Ayrıca Halk Eğitim müdürü Canip Yolas,  müdür yardımcısı Yıldız Heper ve kursiyer öğretmenleri ziyarette Halk Eğitim Merkezi 2017-2018 eğitim-öğretim yılı yıl sonu sergisi için  Kaymakam Dallı’yı sergilerine davet edip Dallı’ya, Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerler tarafından yapılan bir tablo hediye ettiler.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Kaymakam, Dallı,, Başarılı, Sporcuları, Ağırladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kaymakam Dallı, Başarılı Sporcuları Ağırladı
Kaymakam Dallı, Başarılı Sporcuları Ağırladı
Kaymakam Dallı, Başarılı Sporcuları Ağırladı
Yorumlar
Haber Yazılımı