301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 00:01
 
Malatyalılar Tekrar FUAT ÇATAL Dedi
Maltepe’de 2003 yılında kurulan Anadolu Yakası Malatyalılar Sosyal ve Kültürel Dayanışma Derneği Pazar günü yapılan “Olağanüstü Kongreyle” başkan değişikliği yaşadı.
GÜNDEM Haberi
Malatyalılar Tekrar FUAT ÇATAL Dedi

Kurucusu ve uzun yıllar başkanlığını yaptığı dernekte 2015 yılında yönetimi Sultan ŞAHİN e devreden Fuat ÇATAL yeniden başkan seçildi.
 
Sosyal aktivitelere devam.
 
Yeni başkan Fuat ÇATAL uzun yıllar Maltepe’nin etkinlik ve faaliyetlerinde faal olarak görev alan Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği (AYMD)' nin yeniden aynı şevk ve heyecanla devam edeceğini, üyelerin, Malatyalı hemşerilerinin ve Maltepeli dostlarının beklentilerini bildiklerini yeni yönetim kurulu ve ekiplerinin bunu sağlayacak güçte olduğunu belirtti.

 Eski başkanlardan destek.

 
Anadolu Yakası Malatyalılar derneğinin eski başkanı, yönetim kurulu üyesi, birçok sivil toplum örgütünün üye ve başkanlığını yürüten Sadık DÖNMEZER tam destek vereceklerini, faaliyetlerde sponsor gücünü kullanacağını, dernek olarak kalıcı bir mekan veya lokal alımında ekonomik desteği ilk verecek kişi olduğunu belirterek tüm hemşerilerinden olumlu destek aldı.
 
Avrupa yakasından destek.
 
Avrupa yakasında faaliyetlerini sürdüren Malatyalılar dernekleri, ve yerel basın yöneticileri olağanüstü kongreye katılarak ve konuşmalarıyla tüm hemşerilerine birlik çağrısı, bürokratların buluşturulması konusunda destek vereceğini belirten Muzaffer TUNÇ yeni yönetime başarılar diledi.
 
Kuruculardan destek.
 
İlk kurucularından ve yeni yönetimde görev alacak Selami ÇİÇEK, Lütfi YATMANEŞ, Nihat AYDIN, Celal AKGÜL ve Bayram GEMİCİ Maltepe’de dernek faaliyetleri ve etkinliklerle tekrar gündemde olacaklarını, üye kayıtlarını yenileyeceklerini belirterek yeni başkan Fuat ÇATAL ve ekibine başarılar dileyerek, son iki yılda fedakârlıklarıyla başkanlığı sürdüren yönetim kurulu üyelerine ve Sultan ŞAHİN e teşekkür ettiler.
 
Anadolu Yakası Malatyalılar Derneği Yeni Yönetim Kurulu
 
Fuat ÇATAL,İbrahim ASLAN,Nafi İLÇİN,Selami ÇİÇEK,Metin YALÇIN,Celal AKGÜL,Hikmet KARADAĞ,Mehmet ERİKÇİ,Muzaffer DOĞAN,Serdar ÇİFÇİ,Nihat AYDIN,Nurettin ÇORLU,Mahmut Ali KAŞİFOĞLU,Nafiz ŞENTÜRK,Cumhur TEKİN,Minnet YALÇIN
 
Denetim Kurulu
Sadık DÖNMEZER,Mete POYRAZ,Metin Yalçın,Abdullah EREN,Esat Soyalp,Ömer MUTLU
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Malatyalılar, Tekrar, FUAT, ÇATAL, Dedi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Malatyalılar Tekrar FUAT ÇATAL Dedi
Malatyalılar Tekrar FUAT ÇATAL Dedi
Malatyalılar Tekrar FUAT ÇATAL Dedi
Yorumlar
Haber Yazılımı