301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2016 - Salı 13:17
 
Maltepe “Altın Yıllar Yaşam Merkezi” kapılarını açtı
Maltepe Belediyesi’nin, 50 yaş ve üzeri vatandaşların yaşam kalitelerini arttıracakları ve sosyalleşebilecekleri “Altın Yıllar Yaşam Merkezi” kapılarını açtı. Merkezde, film gösterimleri, tavla turnuvaları, hobi bahçeleri gibi sosyal etkinlikler gerçekleştirilecek.
GÜNDEM Haberi
Maltepe “Altın Yıllar Yaşam Merkezi” kapılarını açtı

Girne Mahallesi’nde 900 metrekare arsa üzerine kurulan Maltepe Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi, 40 üyesiyle faaliyetlerine başladı.

Üyelere kimlik kartlarını takdim eden Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Canan Döner,  “Maltepe ilçesinde yaşayan 50 yaş üstü vatandaşlarımız buraya gelerek, sosyalleşebilecek, sıkıntılarına veya dertlerine çözüm bulabilecek, birbirleriyle sohbet edebilecekler. Ayrıca ilerleyen zamanlarda sizler için sportif etkinlikler ve kurslar da verilecek” dedi.

ÜYE KARTIYLA GİRİŞ YAPILACAK

Altın Yıllar Sosyal Yaşam Evi, 50 yaş ve üzeri vatandaşların yaşam kalitelerini arttıracakları, çay-kahve içip sohbet edebilecekleri, oyun oynayabilecekleri, kitap ve günlük gazetelerini okuyacakları, film izleyebilecekleri bir mekân. Her gün 08.30 ile 16.30 saatleri arasında hizmet verecek merkeze, belediye tarafından dağıtılan üye kimlik kartlarıyla giriş yapılabilecek. Merkeze başvurmak isteyenler 458 99 99’dan belediyeye ulaşabilecek.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, “Altın, Yıllar, Yaşam, Merkezi”, kapılarını, açtı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Maltepe “Altın Yıllar Yaşam Merkezi” kapılarını açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı