Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Mayıs 2017 - Cumartesi 20:09
 
Maltepe Belediyesi '' İftiraya Geçit Yok ''
Maltepe Belediyesi bazı haber siteleri ve sosyal medya ağları üzerinden yapılan iddaalar ,asılsız haberler ve karalama kampanyalarına ''iftiraya geçit yok '' diyerek cevap verdi.
GÜNDEM Haberi
Maltepe Belediyesi  '' İftiraya Geçit Yok ''

Maltepe Belediyesi yaptığı açıklamada

'' Bir takım çıkar odakları tarafından, bazı haber siteleri ve sosyal medya mecralarında, hiç bir somut kanıta dayanmadan Belediyemiz hakkında yapılan yalan ve mesnetsiz haberleri ibretle izliyoruz. Sosyal belediyecilik ilkesi ile halkımızın çıkarlarını koruyarak, halka hizmet anlayışı ile yaptığımız çalışmalara karşı canhıraş bir şekilde girişilen karalama kampanyaları, hiç bir hukuki temele dayanmamaktadır.
     
Kamuoyunu yanıltmak amacıyla yapılan haberlerde, iddia edilen yalanlara karşı cevabımız yüce Türk adaletinin kararıdır. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kararı açık ve nettir. Cumhuriyet Başsavcılığı, ihaleye fesat karıştırma iddialarına ilişkin şikayetler üzerine soruşturma yürütmüş, böyle bir durumun söz konusu olmadığını tespit etmiş ve kovuşturmaya yer olmadığına karar vermiştir.
     
Bu iftiralar, karalama kampanyaları, çamur at izi kalsın hesaplarıyla servis edilen haberler boşuna bir çabadır. 500 bin kişilik Maltepe’de, kimseyi ayırmadan herkese eşit hizmet götüren Maltepe Belediyesi olarak, bir takım rant odaklarının çıkarına değil halkımızın çıkarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar attığımız her adımı halkımıza danışarak el ele birlikte attık. Gerektiğinde hesap vereceğimiz yer, yine halkımızın vicdanı ve yüce Türk adaletidir. '' dedi. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, Belediyesi, , '', İftiraya, Geçit, Yok, '',
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Maltepe Belediyesi  '' İftiraya Geçit Yok ''
Maltepe Belediyesi  '' İftiraya Geçit Yok ''
Yorumlar
Haber Yazılımı