Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Mart 2018 - Pazar 20:49
 
Maltepe Belediyesi Mali İşler Müdürü İstifa Etti
Maltepe Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Nilgün Sevdiren Mali İşler müdürlüğü görevinden istifa etti.
GÜNDEM Haberi
Maltepe Belediyesi Mali İşler Müdürü İstifa Etti

Necati Atagül/ Kadıköy Belediyesi ,Ataşehir Belediyesi'nde çalışan Nilgün Sevdiren Kars Belediyesi, Kartal Belediyesi ve en son Maltepe Belediyesi'nde Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini başarı ile yürütüyordu.

Maltepe Belediye Başkanlığında 2014 yılında Belediye Başkanı seçilen Ali Kılıç döneminde Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini Yürüten Halil Öztürk Şişli Belediyesine gönderilerek yerine Yeminli Mali Müşavir ve tecrübeli isim Nesimi Yaşar getirilmişti.

Nesimi Yaşar da Mali Hizmetler 'den Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek ayrılmıştı.

Uzun yıllar çeşitli belediyelerde Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüten Mali Hizmetler Müdürü Nilgün Sevdiren'in istifası kafalarda soru işareti bıraktı.

Siyasi gözlemciler ve Kamuoyu tarafından Mali Hizmetler Müdürü Sevdiren'in istifasının ardından Belediyen Başkan Yardımcılarının Maltepe Belediyesi içindeki  iktidar mücadelesi olarak yorumlanırken önümüzdeki günlerde Müdürlüklerde yeni istifaların gelebileceği Başkan yardımcılarının iç çekişmelerinin artık aleni olarak görülebildiği şeklinde yorumlandı.

Kulislere göre Mali Hizmetler Müdürlüğündeki  istifanın ardından uzun süredir beklenen  Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Müdürlüklerinin değişeceği  sinyalini verdi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, Belediyesi, Mali, İşler, Müdürü, İstifa, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı