Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Haziran 2017 - Cuma 14:11
 
Maltepe Belediyesinde Erken Bayramlaşma
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi personelle bayramlaşan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Her zaman bir kardeşiniz, ağabeyiniz ve yoldaşınız olarak her zaman ve özellikle ihtiyacınız olduğunda yanınızdayım. Hepinizin bayramını kutluyor, saygı ve sevgi sunuyorum. Hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.
KÜLTÜR Haberi
Maltepe Belediyesinde Erken Bayramlaşma

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Başkan Yardımcılarıyla birlikte, belediye ana hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Bütün personelin elini tek tek sıkarak bayramlaşan Kılıç, “Elinizden geldiğince, vatandaşlarımıza destek vererek, bu belediye çatısı altında dostane bir biçimde çalışmalarını sürdürüyorsunuz. Çok daha güzel şeyler olacak biliyorum. Ayrıca bir aile olduğumuzu bilmenizi ve birbirimize destek olduğumuzu görmenin de mutluluğunu yaşadığımı belirtmek istiyorum. Bir yıl içinde olur ya bilmeden kalbini kırdıklarımız olabilir, gönlünüzü alalım, helalleşelim” dedi.

KILIÇ’TAN EMEK VURGUSU

Bütün çalışanlarının emeklerine saygı duyup sahiplendiğini ifade eden Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu belediye ayaktaysa sizlerin sayesinde ayakta. Bu kervana yeni katılan arkadaşlarımız da daha fazla çalışmalılar, daha fazla efor sarfetmeliler ki, belediye gelişsin. Bu duygularla mübarek Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. Cenabı Allah sevdiklerinizle sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar nasip etsin. Her zaman bir kardeşiniz, ağabeyiniz ve yoldaşınız olarak her zaman ve özellikle ihtiyacınız olduğunda yanınızdayım. Hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.” 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, Belediyesinde, Erken, Bayramlaşma,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Maltepe Belediyesinde Erken Bayramlaşma
Maltepe Belediyesinde Erken Bayramlaşma
Yorumlar
Haber Yazılımı