Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 16:23
 
Maltepe'de Öğretmenlere e-atık eğitimi
Maltepe Belediyesi, TAP ve TÜBİSAD işbirliğiyle ilçedeki okullarda görevli öğretmenlere elektrikli-elektronik atıklar ve atık pillerle ilgili eğitim semineri verdi. Seminerde çevre kirliliği, bu kirliliğin önlenmesi için neler yapılabileceği konuları ele alındı.
EĞİTİM Haberi
Maltepe'de Öğretmenlere e-atık eğitimi

Maltepe Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) ve Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) işbirliğiyle ilçedeki ilkokul, ortaokul ve liselerde görevli öğretmenlere yönelik bir bilgilendirme semineri düzenledi.

“Eğiticilerin Eğitimi” adı verilen seminerde elektrikli-elektronik atıklar ve atık pillerle ilgili çeşitli bilgiler paylaşıldı. TAP ve TÜBİSAD yetkililerinin de birer sunum gerçekleştirdiği seminere,Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Canan Aslankatıldı. Çevre kirliliği ve bu kirliliğin önlenmesi için neler yapılabileceği konularının ele alındığı seminerde, atıkların ne gibi bir çevre kirliliği oluşturacağı, atıkların toplanması ve bertaraf edilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunuldu. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe'de, Öğretmenlere, e-atık, eğitimi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Maltepe'de Öğretmenlere e-atık eğitimi
Maltepe'de Öğretmenlere e-atık eğitimi
Maltepe'de Öğretmenlere e-atık eğitimi
Yorumlar
Haber Yazılımı