Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Haziran 2017 - Cuma 13:59
 
Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’nın Ramazan Bayramı Mesajı
Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında; “Aziz Milletimizin ve tüm Maltepeli hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah'tan temenni ediyorum.” dedi.
BÖLGE HABERLERİ Haberi
Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Dallı mesajında;

“Millet olarak toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan ayını geride bırakırken, sevginin ve hoşgörünün ifadesi olan Ramazan Bayramını karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir. Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularının arttığı bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir. Milletimizin köklü tarihinden ve zengin kültüründen aldığı bu değerlere sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur. Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve bu anlamlı günleri ruhuna uygun şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Maltepeli hemşerilerimizin  mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah'tan temenni ediyorum.Sevgi ve saygılar sunuyorum.” dedi.

 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, Kaymakamı, Meftun, Dallı’nın, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı