Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Ocak 2018 - Pazar 23:20
 
Maltepe Yıldızspor Kupasını Spor Bakanından Aldı
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Maltepe Yıldızspor' a şampiyonluk kupasını takdim etti.
GÜNDEM Haberi
Maltepe Yıldızspor Kupasını Spor Bakanından Aldı

Maltepe Yıldızspora şampiyonluk kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Ak Parti İstanbul Millet Vekili Osman Boyraz ile birlikte verdi.

Bakan Osman Aşkın Bak Maltepe yıldızspor kulübünü tebrik ve takdir ediyorum onların tesis ihtiyaçlarını milli emlaktan bulacakları bir yer talebiyle tesisleşmelerine fırsat vereceğiz. Maltepe’mizin gururu Millet Vekilimiz Osman Boyraz’ da burda kendisinin’ de size her türlü desteği vereceğine inanıyorum dedi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ da ” Yıldızspor’ u tebrik ediyorum kutluyorum. Maltepemizin tek kadın başkanı  Arzu Lüleci Başkanlığında şampiyonluk kupasını maltepeye getirmiştir. Emeği geçenleri kutluyorum. Milli emlağa ait bir yer bulsunlar bende sayın başkanımızda yıldıza spor tesisi kazandırmanın gayretini yaşarız. Tekrar tebrik ediyorum.

Arzu Lüleci ”Şampiyonluk kupamızı Sayın Spor Başkanımız Osman Aşkın Bak ile İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz’ ın elinden almak onurların en büyüğüdür. Sayın Sayın Bakanımıza ve Sayın Milletvekilimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Maltepe, Yıldızspor, Kupasını, Spor, Bakanından, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı