Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 12:57
 
Okul bahçesindeki servisçi çatışmasında 16 el silah atılmış
İstanbul Ümraniyeʹde bir ilkokul bahçesinde önceki yıldan husumeti olan iki servis şirketi sahibinin kavgası silahlı çatışmaya dönmüştü.
ASAYİŞ Haberi
Okul bahçesindeki servisçi çatışmasında 16 el silah atılmış

Sarılar Turʹun sahibi Ramazan Sarı ile Ömeroğlu Turʹun sahibi Cüneyt Elik arasındaki çatışma Elikʹin ölümüyle sonuçlanmıştı. Olayda 7 kişi gözaltına alındı, 3 kişi ise firari durumda. 

Çatışmada ölen Cüneyt Elikʹin ˮkasten yaralamaˮ suçundan 3 kez polis kaydı olduğu ortaya çıktı. Polisin yakalamaya çalıştığı kişilerden 1ʹinin de ˮçocuğun cinsel istismarıˮ ndan polis kaydı bulunuyor.  

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre 2 grup arasındaki husumet geçtiğimiz yılın temmuz ayına dayanıyor. Otomobillerinde taşlı sopalı saldırıya uğrayan grubun üyeleri, bunu yaptıranın diğer servis şirketi olduğunu iddia edip polise başvuruyor. Sarılar ve Ömeroğlu şirketleri çalışanları arasında silah ve bıçakların da kullanıldığı çatışmaya yol açan husumetin başlangıcı bu olaya dayanıyor.

CNN TÜRK muhabiri İsmail Umut Arabacıʹnın edindiği bilgiye göre olay yerinde yapılan incelemede 16 mermi atıldığı ortaya çıktı. Olay yerinde yapılan incelemede 5 tane 9 mm, 6 tane 45ʹlik, 5 tane 7.65 mermi kovanı ile 1 tane 7.65 tabanca ve bir de levye bulundu

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Okul, bahçesindeki, servisçi, çatışmasında, 16, el, silah, atılmış,
Yorumlar
Haber Yazılımı