Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 11:11
 
Oyuncak Pazarı İle Lösemili Çocuklara Destek
Maltepe Belediyesi ve Maltepe Yönder Okulları işbirliğiyle düzenlenen “Oyuncak Pazarı” etkinliğine katılan çocuklar, oyuncak ve kitaplarını satarak, lösemili çocuklara maddi destek sağladı.
EĞİTİM Haberi
Oyuncak Pazarı İle Lösemili Çocuklara Destek

Maltepe Belediyesi ve Maltepe Yönder Okulları işbirliği ve Zümrütevler NishAdalar Site yönetiminin desteğiyle, NishAdalar Seyir Terası’nda “Oyuncak Pazarı” etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe Maltepe Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Canan Aslan, Kütüphane, Kurslar ve Eğitim Müdürü Erkan Duyar, müdürlük yetkilileri, Maltepe Yönder Okulları Kurucusu Selçuk Tuygun, Yönder Okulları Müdürü Şenel Erdoğan, NishAdalar Site Yönetimi Başkanı Bilal Özokur, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Yağışlı ve soğuk havaya rağmen büyük bir katılım ve coşku içerisinde gerçekleştirilen etkinlikte, kitap ve oyuncaklarını satan çocuklar, lösemili çocuklara maddi destek sağladı.

Etkinlikte elde edilen tüm gelir, Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) bağışlanırken, etkinlikteki kitaplarını önemli bir bölümünü alan Maltepe Belediyesi, kitapları ihtiyacı olan okullara gönderecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oyuncak, Pazarı, İle, Lösemili, Çocuklara, Destek, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Oyuncak Pazarı İle Lösemili Çocuklara Destek
Oyuncak Pazarı İle Lösemili Çocuklara Destek
Yorumlar
Haber Yazılımı