301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Temmuz 2017 - Cuma 11:46
 
SAADET ÜSKÜDAR'DAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.
GÜNDEM Haberi
SAADET ÜSKÜDAR'DAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şu ifadeler yer aldı:

"Geçtiğimiz yıl 15 Temmuz'da yaşanan, vatana, millete ve seçilmiş hükümete karşı gerçekleştirilen hain darbe girişimini Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı olarak bir kez daha olabilecek en sert şekilde kınıyoruz.

Kahraman milletimize, İstiklal Harbi ruhuyla, kanlı darbe girişimine karşı vermiş olduğu mücadeleden ötürü bir kez şükranlarımızı sunuyoruz. Milli Görüş camiasından ya da toplumumuzun diğer kesimlerinden, hayatlarını kaybeden bütün vatan evlatlarına da bir kez daha Allah'tan rahmet diliyoruz.

Böylesine hain bir saldırıyı gerçekleştirenleri unutmadığımızı, asla unutmayacağımızı ve her zaman ve zeminde vatanımıza ve milletimize yönelen her türlü tehdide karşı da tek vücut olarak mücadeleyi bir görev bildiğimizi bir kez daha açıkça ilan etmek istiyoruz.

Milli Görüş Camiası olarak dün ve bugün olduğu gibi bundan sonra da sadece ve sadece milletten taraf olduğumuzun ve olacağımızın da altını buradan bir kez daha kalın bir çizgiyle çizmek istiyoruz.

Rabbimiz, bizlere bir kez daha böylesine karanlık bir gece yaşatmasın!

Kaynak: Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: SAADET, ÜSKÜDAR'DAN, 15, TEMMUZ, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı