301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Temmuz 2017 - Pazar 14:39
 
Saadet Üsküdar İsrail Zulmü'nü Resimlerle Anlattı
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı, İsrail'in Filistinlilere uyguladığı zulmü açtığı resim sergisiyle gözler önüne serdi.
GÜNDEM Haberi
Saadet Üsküdar İsrail Zulmü'nü Resimlerle Anlattı

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı anlamlı bir etkinliğe imza attı. İsrail'in Filistinlilere karşı sergiledikleri zulmü anlatmak amacıyla Üsküdar Meydanı'nında bir resim sergisi düzenledi.

Gürlü: Mescid-i Aksa Müslümanlarındır

Sergiye dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, İsrail'in zulmünün herkes tarafından bilindiğini ancak amaçlarının bu zulmün unutulmasını engellemek olduğunu söyledi. Tüm Türkiye'nin Filistin konusunda hassas olduğunu da dile getiren Gürlü, "Filistin davası tüm Türkiye'nin, 80 milyonun ortak davasıdır" dedi.

Geçtiğimiz günlerde İsrail tarafından "Kudüs'ün Yahudilerin başkenti" olduğununu iddia ettiği açıklamalarına da sert tepki gösteren Muhammet Gürlü, "Ne derlerlerse desinler. Ne söylerlerse söylesinler. Çünkü hiçbir hükmü, hiçbir geçerliliği yok. Mescid-i Aksa Müslümanlarındır. Kudüs'te, Filistin'de Filistinlilerindir. Bu er ya da geç gerçekleşecektir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Saadet, Üsküdar, İsrail, Zulmü'nü, Resimlerle, Anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı