Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:26
 
Şampiyon Maltepe Yıldızspor’dan Kaymakam Dallı’ya Ziyaret
İstanbul 1. Amatör ligi 18. grupta şampiyon olarak tamamlayarak Süper Amatör Lig’ e çıkan Maltepe Yıldızspor başkanı Arzu Lüleci Genel Kaptan Cüneyt Akyüz,Teknik Direktör Murat Lüleci ve oyuncuları Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Şampiyon Maltepe Yıldızspor’dan Kaymakam Dallı’ya Ziyaret

2017-18 yılı İstanbul 1. Amatör ligi 18. Grubunda şampiyon olarak gelecek yıl Süper Amatör Ligde Maltepe’yi temsil etmeye hak kazanan Maltepe Yıldızspor Kulübü başkanı Arzu Lüleci ve oyuncular kazandıkları kupa ile birlikte Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Meftun Dallı: " Marifet İltifata tabidir. Öncelikle elde edilen başarıdan dolayı futbolcularımızı  ve onları yetiştiren teknik adamları tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Sporla meşgul olan geçlerimiz hem zararlı alışkanlıklardan uzaklaşıyor hem de daha disiplinli bir hayat yaşıyorlar. Bu başarı ile birlikte bundan sonrası için takımın başarı çıtasını daha da yükselteceğine inanıyorum. Bizler idare olarak elimizden gelen desteği inşallah her zaman sizlere sunacağız. " dedi.

Ziyaretin ardından şampiyonluk kupası ile birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret son buldu.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Şampiyon, Maltepe, Yıldızspor’dan, Kaymakam, Dallı’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı