301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 14:03
 
Şampiyon Öğrencilerden Kaymakam Dallı’ya Ziyaret
Antalya’da yapılan okul sporlarında derece alan Maltepeli öğrenciler başarılarının sevincini Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ile paylaştılar. Dereceye giren öğrencileri makamında ağırlayan Kaymakam Dallı, başarılı öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.
SPOR Haberi
Şampiyon Öğrencilerden Kaymakam Dallı’ya Ziyaret

Antalya’da düzenlenen Okul Sporları dalında Maltepe ilçesinden şampiyonaya katılarak başarılı olan öğrenciler Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret ederek başarılarının sevinçlerini paylaştılar.

Şampiyonaya okçuluk dalında katılan Tekden Koleji öğrencilerinden Serra Şatır küçükler, Selin Satır yıldızlar kategorilerinde Türkiye birincisi olurken boks dalında Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi  Hamza Yıldız da 2.ci olarak olarak Maltepe’nin gururu oldular.

Okul sporları yanı sıra okul dergileri kategorisinde Uluslararası Dergi Fuarında Vakâyinâme, Ahlat, Eyvallah, Kalan Sağlar, Dünden Kalanlar dergileri ile ödül alan Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Abdüssemi Aydın, Üsame Sevim, Erkam Aslanoğlu başarılarını Kaymakam Dallı ile paylaştılar.

Makamında başarılı öğrenciler ile birlikte Tekden koleji İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Taşdemir,  okul müdürü Nuri Özkan, Müdür Yardımcısı Beytullah Eren ve okçuluk antrenörü Zekiye Keskin,  Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürü Hamdi Kocakaya ve öğretmenler Yavuz Tekin , Ali Duman’ı ağırlayan Maltepe Kaymakamı Dallı:”  İlçemizi en iyi şekilde temsil ederek başarılı olmanız beni çok mutlu etti. İnanıyorum ki, sizler bu başarılarınızı daha ilerilere taşıyacaksınız ve bizleri gururlandırmaya devam edeceksiniz. Sizleri ileride olimpiyatlarda madalya almış birer sporcu olarak görmek bizleri gururlandıracaktır. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Dallı, başarılı sporcuları tek tek tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Şampiyon, Öğrencilerden, Kaymakam, Dallı’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı