301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Temmuz 2021 - Cuma 00:36
 
Sedat Peker: Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum
Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, Anonymous hesabından kendisi ile ilgili yapılan açıklamalara yanıt verdi.
GÜNDEM Haberi
Sedat Peker: Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum

Peker bilgi sakladığını, gizlemediğini söyledi.ˮAnonymous isimli hacker grubu, ʹSedat Peker bazı bilgileri saklıyorʹ diye bir açıklama yapmışˮ diye yazan Peker, ˮDoğru söze bizim inancımızda ʹaminʹ denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Hatta sokak jargonuyla Ben parça parça koparmayı severim demiştimˮ ifadelerini kullandı.

ˮBu arkadaşlar lütfen yanlış anlamasınlar, ben bir resim yapacağım dedim ve her ressam kendi resmini kendi belirlediği şekilde tamamlar.

Bu onun en doğal hakkıdırˮ diye yazan Sedat Peker, ˮBilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum, ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki varˮ dedi.

Bugün, akşam saatlerinde 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin düşüncelerini de paylaşacağını dile getiren Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soyluʹya yanıt vereceğini de dile getirdi. Peker, ˮKimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmamˮ diye yazdı.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Sedat, Peker:, Bilgi, saklıyor, muyum?, Evet, saklıyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı