301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2017 - Salı 15:08
 
Selvi Kılıçdaroğlu Maltepeʹde Engelli Çocuklarla Podyuma Çıktı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluʹnun eşi Selvi Kılıçdaroğlu Maltepe Belediyesi Bahadır Erdoğdu Rehabilitasyon Merkeziʹnde engelli çocuklarla birlikte podyuma çıktı.
SİYASET Haberi
Selvi Kılıçdaroğlu Maltepeʹde  Engelli Çocuklarla Podyuma Çıktı

Engelli öğrencilerin defilesine eşlik eden Selvi Kılıçdaroğlu bir çocuğun elinden tutarak yürümesine yardımcı oldu.

HİZMETTE AYRIMCILIK OLMAZ

Bir hayırseverin bağışladığı araziye sosyal demokrat belediyecilik anlayışları gereği bir rehabilitasyon merkezi kurduklarını anlatan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, " Kim hangi inanca sahip olursa olsun, hangi bölgeden gelirse gelsin, Maltepeʹde yaşayan herkes, bizim başımızın tacıdır. Hizmette asla ayrımcılık olmaz"dedi.

BU SLOGANA DÖNÜŞMELİ

Maltepe Belediye Başkanı Kılıçʹın davetiyle kürsüye çıkan ve kısa bir konuşma yapan Selvi Kılıçdaroğlu, organizasyona katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek," Engelliler kendilerine acınmasını istemiyorlar. ʹBize acımayınʹ diyorlar. Aslında bu bir slogana dönüşmeli. Onlar kendilerinin birey olarak kabul edilmesini istiyorlar" şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLER SAHNE ALDI

Engelliler haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte Rehabilitasyon Merkeziʹnde eğitim gören engelli öğrenciler Perküsyon gösterisinin yanısıra şarkı da söyledi. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, öğrenciler ve ailelerine ikramlarda bulundu. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Selvi, Kılıçdaroğlu, Maltepeʹde, , Engelli, Çocuklarla, Podyuma, Çıktı, , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı