301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2017 - Salı 11:59
 
SİVAS İMRANLI DERNEKLER FEDERASYONU'NDAN ALTINOK ÖZ'E ZİYARET
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Arıkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
BÖLGE HABERLERİ Haberi
SİVAS İMRANLI DERNEKLER FEDERASYONU'NDAN ALTINOK ÖZ'E ZİYARET

Ziyarette; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Zafer Yıldız, derneğin yönetim kurulu üyelerinden Erdem Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi İBB Meclis Üyesi Soydan Alkan, Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Levent Zengin hazır bulundu.

Başkan Altınok Öz’e misafirperverliklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren SimdefBaşkanı Arıkan, düzenledikleri 6’ıncı halı saha turnuvasında desteklerinden dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür etti.

Başkan Altınok Öz, güçlü bir demokrasinin, güçlü bir sivil toplumdan geçtiğini ve bundan dolayı sivil toplum örgütlerini çok önemsediklerini belirterek, ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti dile getirdi. Kartal Belediyesi’nin sporu ve sporcuyu her zaman desteklediğini kaydeden Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, son olarak misafirleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: SİVAS, İMRANLI, DERNEKLER, FEDERASYONU'NDAN, ALTINOK, ÖZ'E, ZİYARET,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SİVAS İMRANLI DERNEKLER FEDERASYONU'NDAN ALTINOK ÖZ'E ZİYARET
Yorumlar
Haber Yazılımı