301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mart 2013 - Cumartesi 23:33
 
Sokak ortasındaki yaralıyı gerçek sandılar.
Pendik’te Yeşilay Haftası münasebetiyle hazırlanan sokak tiyatrosundaki yaralı alkollü sürücüyü vatandaşlar gerçek sandı.
DİĞER Haberi
Sokak ortasındaki yaralıyı gerçek sandılar.

Elindeki araba tamponu ile meydanda bağırarak yardım isteyen alkollü sürücüyü gören meraklı vatandaşlar, etrafında toplanarak olanlara anlam vermeye çalıştı.

Yeşilay Haftası, Pendik’te anlamlı bir etkinlik düzenlendi. Pendik Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikte lise öğrencileri alkolün zararlarını, hazırladıkları sokak tiyatrosu ile anlattı. Tiyatro oyununda kaza yapmış alkollü bir sürücünün durumu gözler önüne serildi. Tiyatro oyunu öncesinde polis, öğretmen, öğrenci, asker, tulumlu işçi, hemşire, doktor, itfaiyeci, çocuk, alkol mağduru rolündekiler, ellerinde dövizlerle sloganlar atarak Atatürk Kültür Evi önünden Gazipaşa Caddesi’ndeki meydana kadar yürüdüler. Eylemciler, meydanda slogan atarken birden ortaya çıkan alkollü sürücü elindeki kaza yaptığı aracın tamponuyla sağa sola bağırarak yardım istedi. Bu esnada sürücüye doktor ve hemşire tıbbi müdahalede bulundu. Ardından eşini eylemcilerin arasında gören alkollü sürücü “Senin burada ne işin var? Ne yapıyorsun?”diyerek üzerine yürüdü. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında devam eden gösteri polis ve asker kostümlü eylemcilerin alkollü sürücüye müdahalesi ile son buldu.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Sokak, ortasındaki, yaralıyı, gerçek, sandılar.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sokak ortasındaki yaralıyı gerçek sandılar.
Yorumlar
Haber Yazılımı