301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 17:56
 
SsangYong'da 4 Yıl Geri Alım Garantisi...
Şahsuvaroğlu- SsangYong Dış Ticaret Aş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu ve SsangYong-DFSK Genel Müdürü Bahadır Gören SsangYong Şahsuvaroğlu plaza'da yerel Basın Mensupları ile biraraya geldi.
GÜNDEM Haberi
SsangYong'da 4 Yıl Geri Alım Garantisi...

Necati Atagül/1966 yılında faaliyetlerine traktör ve yedek parça satışı ile Erzurum’da başlayan Şahsuvaroğlu Grup'un 3. Nesil Temsilcisi Yunus Şahsuvaroğlu bunun kendileri için bir şans olduğunu ve tek bir işi yapmalarının  Şahsuvaroğlu Grup  için bir şans olduğunu belirterek sattıkları ürünlerde takas olmadan 4 yıl geri alım garantisi ,100 de yüz yedek parça garantisi ve 7/24 yol yardımının kendileri için büyük avantaj olduğunu belirtti.

Sektörde 60 Yıla Yakın, SUV Segmentinde ise 10 Yıllık Tecrübesi Bulunan Şahsuvaroğlu Grup, Gelişimini Sürdürüyor.

''10.YILINA ÖZEL DEV KAMPANYA''

Şahsuvaroğlu Grup ,bu yıl distribütörlüğünü yapmakta olduğu SsangYong markası ile birlikteliğinin 10. yılını kutluyor.

2007 de çıktıkları yolculuğa 2017 yılında da aynı istek ve disiplin ile devam eden Şahsuvaroğlu Grup yıl içerisinde pek çok önemli kampanya yaparak tüketiciye ihtiyaçları doğrultusunda cazip fiyat avantajları ile ulaşmaya çalışıyor.Türkiye'deki 10.yılına özel olarak tüm SsangYong modellerinde uyguladığı ''Geri Alım  Garantisi,Takas Desteği ve 8.000 TL 'ye varan İndirim Fırsatları '' sloganları ile yepyeni bir kampanya ile sizleri SsangYong Showroomlarına davet ediyor.

1954 yılında Güney  Kore'de ilk üretimine başlayan SsangYong,2007 yılında Şahsuvaroğlu grup tarafından Türkiye otomotiv pazarına sunuldu.

Segmentindeki üstün özellikleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunan SsangYong tüketicilerin beğenisini kazanırken ,performans,donanım ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor.

SUV Segmentindeki 10 yıllık deneyimini geride bırakan Ssang Yong Türkiye ,Tüm tecrübelerini ,yeni modelleri ve makyajlanan araçlarında rafine halde sunuyor.

Son yıllarda trendi yükselen bir sınıf olarak değerlendirilen SUV sınıfına 10 yıl önce Ssang Yong ile öncülük eden Şahsuvaroğlu Grup bugün gelinen noktanın tesadüf olmadığı görüşünde.

Ülkemizde SUV araçlarda 1.6 litre dizel otomatik opsiyonların tercih edilmesine ,kullanım rahatlığı ,güvenlik,düşük yakıt sarfiyatı,şehir içi ve dışı kullanımlarda olanak sağlanması gibi etkenler neden oluyor.

SUV araç talebinin önümüzdeki günlerde artacağını düşünen Şahsuvaroğlu Grup bu segmentteki arzı hareketlendirmeyi hedefliyor.

Pazarın tecrübeli isimlerinden Ssang Yong 4x4 ve 4x2 alternatifleriyle de pazarın büyüyen markalarından biri olmaya hazırlanıyor.

Çarpışma güvenliği ,yolcu güvenliği,sürüş performansı ve kaza önleme gibi pek çok önemli testten başarı ile geçen SsangYong ,güvenlik,konfor ve estetiği birarada tutuyor..Makyajlanmış yeni görünümüyle tüketicilerin beğenisine sunulan Tivoli,1.6 Dizel otomatik/manuel vites seçenekleri ve sportif çizgisiyle  özellikle gençlerin ve kadın kullanıcıların ilgisini çekerken XLV  daha mahsulen bir ruhu yansıtıyor.

Geniş ailelerin tercihi Rodius olurken ,outdoor sporlara ilgi duyan ,sıkça hafta sonu seyahatleri yapan maceracı sürücülerin tercihi ise Korando Sports ve Rexton.

Ayrıca 2020 ye kadar her yıl yeni modellerle ürün gamını genişletmeyi hedefleyen Ssang Yong ,2018 'de sofistike ve stil sahibi modeli Rexton'un yenilenmiş hali Rexton G4 'ü tüketicilerin beğenisine sunacak.

2019'da ise C7 SUV segmentindeki yeni bir modeli 1,6 litre ve 1,6 litre altındaki seçenekleriyle pazara girecek.

Yine 2019'da bir ticari araç ve bir hybrid araç modeli de ürün gamına hareketlilik kazandıracak modeller.

 

SsangYong yeni modelleri ve revize edilmiş modelleri ile önümüzdeki günlerde geniş bir ürün gamına sahip olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

100 yedek parça bulunurluluğu politikası ve randevusuz servis hizmet olanağı ile kullanıcılarının taleplerini hiç bekletmeden karşılayan SsangYong ,böylelikle müşteri memnuniyeti alanında rakiplerinden farklılık gösteriyor.

Marka bu yıl 8 satış ,3 servis noktasında daha hizmet sunmaya başlayarak,toplam 23 satış ,19 servis noktası sayısına ulaştı.SsangYong Corner adıyla yeni bir bayilik yapılanması da gerçekleştiren Şahsuvaroğlu Grup,galeri sahipleri ve sektörle ilgili yatırımcıların ,mevcut alanlarında yeni bölümler oluşturarak SsangYong araçların tüketicilerine sunmalarına olanak tanıyor.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: SsangYong'da, 4, Yıl, Geri, Alım, Garantisi...,
Yorumlar
Haber Yazılımı