Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Ekim 2015 - Salı 12:14
 
Tekin: “Seçim Anketleri Altüst Olacak“
Son zamanda yapılan anketlerle ilgili açıklama yapan Tekin O anketlerin hepsi asparagas anketlerin hepsi altüst olacak dedi.
SİYASET Haberi
Tekin: “Seçim Anketleri Altüst Olacak“

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin 1 Kasım seçimleri için partisinin milletvekili adaylarına destek vermek üzere Kars a geldi.

Son zamanda yapılan anketlerle ilgili açıklama yapan Tekin O anketlerin hepsi asparagas anketlerin hepsi altüst olacak dedi.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin beraberinde İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş İstanbul Milletvekili adayı Eren Erdem ve İl Başkanı Özfer Koçak Milletvekili adayı Selami Yiğit Aysel Boy ile birlikte Kazımpaşa esnafını ziyaret ederek partisine 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin baba ocağında olduğunu belirterek 35 yıl önce çıktım maalesef bu caddeleri çok özlemişiz. İnsanlarımızın sıcak ilişkisi ilgisi bizi memnun ediyor ama kentle ilgili söylenecek çok şey var. Gerçekten duygusal anlamda beni üzen bu yeni yapılaşma kenti biliyorsunuz Kars şu an 81 il içerisinde planlı yapılaşması olan tek şehirdi. Ama çok üzücü tablolarla karşılaştık dedi.

Son zamanda yapılan anketlerle ilgili açıklama yapan Tekin O anketlerin hepsi asparagas anketlerin hepsi alt üst olacak. Seçmen öyle bir tokat vuracak ki sadece iktidar mensuplarına değil ayrıca anketçilere de önemli bir tokat geliyor. Biz anketçi gibiyiz diye konuştu. Gürsel Tekin ve beraberindekiler daha sonra esnafı gezdi. Tekin Kars gravyer peyniri ile kaşarı milletvekili Barış Yarkadaş ile birlikte tattı. Tekin bir kuyumcuda yeni evlenecek olan çifte altın sattı. Kazımpaşa caddesinde vatandaşlarla sohbet eden Tekin Karslı olmanın ayrıcalık olduğunu belirtti. Hemen hemen herkesi tanıyan Tekin 1 Kasım 2015 seçimlerinde vatandaşlardan CHP ye oy vermelerini istedi. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Tekin:, “Seçim, Anketleri, Altüst, Olacak“,
Yorumlar
Haber Yazılımı