301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Ocak 2016 - Cumartesi 15:29
 
Türk işadamı Sümer Dağlıyan’ın Başarı Öyküsü
Hayatı boyunca çalışarak ve mücadele ederek bir yerlere geldiğini ifade eden Sümer DAĞLIYAN , başarısının sırrını "çalışmak, çalışmak, çalışmak" olarak açıkladı.
DÜNYA Haberi
Türk işadamı Sümer Dağlıyan’ın Başarı Öyküsü

Uzun yıllar önce hareketli ve fırtınalı geçen gençlik yıllarının ardından Fransaya yerleşen İnşaat işçiliği dahil pek çok sektörde çalışarak mücadele eden Sümer DAĞLIYAN  Fransa’da  Restaurant açarak Fransalı Türkler ve Fransızları Anadolu lezzetleri ile tanıştırarak iş dünyasındaki yerini aldı.

Restaurant işletmeciliği yaparken temel gıda maddesi olan et ihtiyacı et sektörünü yakından takip eden DAĞLIYAN Fransa  Strasbourg’da MERA DÖNER fabrikasını  kurdu.

"Başarımın sırrı çalışmak, zamanı iyi kullanmak ve sabırdır. Ayrıca insanın yeteneklerinin sınırlarını da bilmesi gerekiyor. Kontrolümü ve standardımı zorlayacak yükün altına girmedim" diyen Sümer DAĞLIYAN

MERA DÖNER Fabrikamızda  100’e yakın çalışanımız helal kesim hazırlanan etlerimiz ve bütün malzemeleriz  Helal Sertifika kriterlerine uygun olarak hazırlanıyor ve düzenli olarak denetleniyor. Avrupadaki sevdiklerimize  helal et ve et ürünleri yedirmek istiyoruz.’’ Dedi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Türk, işadamı, Sümer, Dağlıyan’ın, Başarı, Öyküsü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Türk işadamı Sümer Dağlıyan’ın Başarı Öyküsü
Türk işadamı Sümer Dağlıyan’ın Başarı Öyküsü
Yorumlar
Haber Yazılımı