301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Şubat 2013 - Perşembe 12:54
 
Tuzlaʹya Yaşlılar Evi Kurulacak
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu yemeğine katılan Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Yaşlılar Evi kuracaklarını açıkladı.
SAĞLIK Haberi
Tuzlaʹya Yaşlılar Evi Kurulacak

Başkan Yazıcı, “Yaşlı vatandaşlarımız, Tuzla’da kendini yalnız hmeyecek. Biz, yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu, ilçedeki ihtiyaç sahibi ve yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlar için yemek düzenledi. Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Yaşlılar Komisyonu Başkanı Meral Özdemir ile 100’e yakın yaşlı vatandaş katıldı.

Yazıcı: Sizin İçin Ne Yapsak Azdır

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, yaşlı vatandaşları masalarında tek tek ziyaret etti, hal hatır sordu. Yazıcı çifti, yaşlılara karanfil hediye etti.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı yemekte yaptığı konuşmada Yaşlılar Evi kuracaklarını müjdeledi. Yaşlı vatandaşlara hizmetin dini ve insani bir sorumluluk olduğunu hatırlatan Başkan Yazıcı, “Sizinle geçirdiğimiz her zaman bizim için çok kıymetli. Sizinle daha çok birlikte olacağımız, büyüklerimizin başta akranlarıyla bir araya geleceği Yaşlılar Evi yapacağız. Yaşlı vatandaşlarımızı sabah evinden alıp Yaşlılar Evi’ne getireceğiz, akşam yine evine bırakacağız. Yaşlı vatandaşlarımız, Tuzla’da kendini yalnız hmeyecek. Biz, yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, en mutlu olduğu hizmetin Gönül Elleri Çarşısı hizmetleri olduğunu vurgulayarak “Ben Gönül Elleri Çarşısı’nın hizmetini, diğer hizmetlerimizin üzerinde tutuyorum ve en çok Gönül Elleri’nin hizmetiyle mutlu oluyorum. Gönül Elleri Çarşımızın hizmet kapasitesini arttıracağız.” şeklinde konuştu.

1 Yıldır İlk Kez Sokağa Çıktım!
Yemeğe katılan Nizamettin Acır isimli vatandaş, “1 yıldır sokağa çıkamıyordum. Sizin sayenizde dışarı çıktım.” diyerek Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.
Program, Psikolog Şükran Çeken’in yaşlı vatandaşlarla sohbetiyle sona erdi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Tuzlaʹya, Yaşlılar, Evi, Kurulacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı