301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Nisan 2013 - Pazartesi 16:23
 
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Maltepe Kaymakamımız Ahmet OKUR’ un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajıdır.
ÇOCUK Haberi
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği gündür. 23 Nisan gününün bir başka önemi ise Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği ve dünya da bir başka örneği daha bulunmayan çocuk bayramı’ dır.

Büyük önder Atatürk’ün düşüncesinde çocuklar, milletin geleceğidir. Onlara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak, millî bayramımız olan 23 Nisanları çocuklara armağan etmiş, egemenliğimizi ilan ettiğimiz gün ile birleştirerek bu bayramları kutlamamızı bize sağlamıştır.

Türk milletinin gönlünde, onun bağımsızlığının sarsılmaz ifadesi olarak en önemli yere sahip olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, her yıl yurdumuzun bütün kurumlarında, okullarımızda ve evlerimizde coşku ile kutlamaktayız.

Ulusal ve dini bayramlarımız; birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, millet olarak tasada ve kıvançta bir olduğumuz günlerdir. Bu günlerde bizlere bu cennet vatanı, canları ve kanları pahasına emanet eden atalarımızın emanetlerini nasıl daha iyi koruyarak ve geliştirerek, yarınlara taşıyabileceğimizi konuşmalı, birbirimize daha fazla kenetlenmeliyiz.

Bu duygularla, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını kutluyor, hepsine sevgilerimi sunuyorum

Ahmet OKUR
Maltepe Kaymakamı

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: ULUSAL, EGEMENLİK, VE, ÇOCUK, BAYRAMI, KUTLAMA, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı