301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 11:12
 
Yazar Ayşe Sökülmez imza günü düzenledi
28 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Diyarbakır 7. Kitap Fuarı’nın ilk günü okurların akınına uğradı. Bir çok tanınmış yazarın okurlarıyla buluştuğu 7. Kitap Fuarı’nda Almanya’da yaşayan Diyarbakırlı yazar Ayşe Sökülmez’de son kitabı ‘Zülüf Dökülmüş Tele’ ile imza günü düzenledi.
KÜLTÜR Haberi
Yazar Ayşe Sökülmez imza günü düzenledi

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen Diyarbakır 7'nci Kitap Fuarı 28 Eylül- 6 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 9 gün sürecek fuar boyunca 130 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun açtıkları stantlarla okuyucularla buluşacak.

Bir çok yazar ve şairin okurlarıyla buluşacağı fuarda Almanya’da yaşayan Diyarbakırlı Yazar Ayşe Sökülmez’de son kitabı “Zülüf Dökülmüş Tele” ile okurlarıyla bir araya geldi. Lis Yayınları’nın olduğu standta okurlarıyla imza gününde buluşan Şair ve Yazar Ayşe Sökülmez yoğun ilgiden hayli memnun kaldı. Geçtiğimiz yılda fuara katılan Sökülmez Diyarbakır’da ikinci kez okurlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek,  “Diyarbakır’da düzenlenen TÜYAP Kitap Fuarı’na ikinci kez katılışım. Kitaba ve fuara ilgiyi çok yüksek buldum. İlk gün olmasına rağmen çok yoğun bir ilgi vardı. Neredeyse stantlar arasında yürümek imkansızdı. Bu şehir için çok güzel bir aktivite. Bunun her yıl devamını ve tekrarını diliyorum. Umarım fuar kent için çok iyi bir kültür, sanat ve edebiyat dalında yazarıyla, çizeriyle yayıncılarıyla katkı sağlar” dedi.

Girişin ücretsiz olduğu fuar her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 6 Ekim tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Diyarbakır Kitap Fuarı ile ilgili en güncel haberler, konuk yazarlar, ulaşım bilgileri, etkinlikleri ve imza günleri “www.diyarbakirkitapfuari.com” sitesinden ve “facebook/tuyapkitapfuari”, “twitter/kitapfuari” ve “instagram/kitapfuari” hesaplarından takip edilebilir. Ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Yazar, Ayşe, Sökülmez, imza, günü, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı