301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 19:57
 
ÖMER HALİSDEMİR - SEMİH TERZİ EKSENİNDE 15 TEMMUZ VE FETÖ
Osman Demir
mimar_osman@hotmail.com
 
 

YA ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR YADA HAİN ORG. SEMİH TERZİ 15 TEMMUZ
Cemaat olduğu zamana değinmeyeceğim, zira o uzun sürer. Esas 15 temmuzda ne oldu, ne yapılmaya çalışıldı, burada kim ne roldeydi ona bakalım.

Fethullahçı terör örgütü, kendini yeterli görüp dışarıdan istediği desteği ve işareti alınca, iktidarı iyice sıkıştırmaya başladı. Öyle ki resmen devletin anahtarları istedi. İktidarla üst seviyelerde çok iyi ilişkileri olduğu için su yüzüne çıkmadan orada epey tartışmalar, sürtüşmeler ve kavgalar yaşandı. Sonunda istediklerini elde edemeyince YILLARDIR GİZLİCE DİNLEYİP GÖZETLEDİKLERİ üzerinden 17-25 Aralık YARGI DARBESİNİ YAPMAK İSTEDİLER. Yaşananları az çok biliyoruz. Onu başaramayınca, son barutları olan, HAİN DARBE VE İŞGAL GİRİŞİMİNİ YAPTILAR. Bu zamana kadar, tartışmalar, iktidar-cemaat ekseninde ve muhalefet ve vatandaş seyrinde gidiyordu. Taraf olanlar vardı, sessiz kalanlar vardı.
       
Fakat 15 temmuz çok farklıydı, ve çizgi çok keskin ve kalın olarak çizildi.Bir tarafta, KAHRAMAN astsubay ÖMER HALİS DEMİR, öbür yanda FETÖCÜ DARBECİ, VATAN HAİNİ ORG. SEMİH TERZİ. Halis demir,  ülkemizi işgal etmek isteyenlerin sembol isimlerinden org. Semih Terzi'yi, canı pahasına, öleceğini bile bile alnının ortasından vurarak darbenin seyrini değiştirdi. Dolayısı ile tam burada bir eksen ve çizgi oluştu;

 

KAHRAMAN ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ve DARBECİ VATAN HAİNİ SEMİH TERZİ.
Artık bundan sonra, bir 3. taraf yada nötur kalma gibi bir şey artık söz konusu değil. Aileler den içinde fetöcü olan,yada fetöcü kalan olmuştur. Ama artık kimse vatana ihanet içinde olan fetöcülerin HİÇBİRİNİ masum, yada az suçlu, yada kandırılmış olarak göremez. Yada koruma refleksiyle bencillikle  benim oğlum, kardeşim vs ile  ayırımını yapamaz. Benim hainim, fetöcüm olmaz. Bir anlamda ya Ömer Halis demir yada Semih Terzi sin. Darbeye kalkışanlar ve bir avuç beyni yıkanmış Fetöcü hariç, halkın tamamına yakını bir anlamda doğal olarak KAHRAMAN ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR olmuştur. Halkımızın ekseri kısmı sokaklara çıkarak darbecilere karşı canı pahasına elleri ile bayrakları ile direnmişlerdir.

Artık başarısız olan işgal girişiminden sonra artık daha bu işin şakası hiç kalmamıştır. Devletin, milletin halkın tarafı iyice belli olmuş ve fetö nün bir CİA projesi, 15 TEMMUZ İŞGAL GİRİŞİMİNİNDE CİA DESTEKLİ BİR NATO OPERASYONU olduğu gün gibi ortaya çıktı. Irak, Suriye den sonra Türkiye de de bir çatışma ve kaos ortamı yaratıp istedikleri bir yönetimle Türkiye ye el koymak istediler. Kıbrısa , İstanbul a gelecek olan İngiliz ve Nato güçleri hazırlanmıştı. Güney doğu dada PKK/YPG güçleri saldırıya hazır bekliyordu. Çok hain BİR İŞGAL GİRİŞİMİ.

DARBEYİ YAPAN, BOMBAYI ATAN FETÖCÜ, SİVİL YADA BENİM FETÖCÜM YOKTUR, OLAMAZ.
         
Bu bahsettiğim eksen ayrışmasından sonra, masum fetöcü yoktur kalmamıştır. Hala orada kalanlar yada tescilli fetöcü olanlar İster oğlun, ister kardeşin kim olursa olsun artık affı, koruması yoktur ,olamaz. Olursa buda ihanet olur. TESCİLLİ FETÖCÜ= TESCİLLİ VE DÖRT DÖRTLÜK VATAN HAİNİDİR. Böyle görmeyende haindir, en azından suçludur. Bir tek benimki anlayışı doğru değildir, zira herkes birer birerdir, ikişer üçer olan yok. Herkesin de anası , babası, kardeşi, çocuğu, eşi, dostu ve akrabası vardır. Hiç kimse bunları savunamaz, koruyamaz ve hatta az suçlu yada masum göremez. Artık mahkemeler ve devlet bunları TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK TANIMIŞ VE TESCİL ETMİŞTİR. Burada  YA KAHRAMAN ŞEHİT  ÖMER HALİS DEMİR, YA DARBECİ HAİN SEMİH TERZİ sindir, ortası yoktur. Durumu idare etme savuşturma yoktur. Irakta Suriye de benzer görevi yapıp iktidarları devirip işgalcilere yardım edenler şuan ne haldedir bunu görüyoruz. Milyonlarca insan katledildi, milyonlarca yaralı, milyonlarca aile parçalanarak  yerinden yurdundan olmuştur. İnsanlara işkenceler yapılmış ve gözü önünde annelerine ve babalarına tecavüz edilmiştir.

 

BUNLARIN SORUMLULARI MASUM İSE O ZAMAN BİZDEKİ FETÖCÜLERDE MASUM OLUR. Binlerce kadın yabancı tecavüzünden sonra ya intihar etmiş, ya çocuğunu öldürmüştür, niceleri de doğmuştur. BU REZİL VE PERİŞAN DURUMU DÜŞÜNEBİLİYOR MUSUNUZ.? İŞTE ÜLKEMİZDE BU YAPILMAK İSTENMİŞ VE BUNUN EŞİĞİNDEN DÖNÜLMÜŞTÜR. Sorumlu vatandaşlık görevini yerine getirerek bunları bu sınıfa koyabilmeli ve gerekirse de devlete ihbar edip yardımcı olmalıdır. Artık yardan anadan serden vazgeçme mecburiyeti vardır. Hele hele darbeden sonra  BY LOCK kullananlar  hala orada kalanlar  TESCİLLİ VE ŞEDDELİ VATAN HAİNİDİR.. Çünkü BY LOCK haberleşmesi 15 temmuz darbesinden sonra  ÜST DÜZEY FETÖCÜLERİN KULLANDIĞI BİR GİZLİ HABERLEŞME YOLUDUR. Bu gizli haberleşmede ne konuşup ne yazıyorlardı bunu anlamak için hepten ahmak yada aptal olmak lazım.

 

DEVLETİ YIKMAYA ÇÖKERTMEYE ÇALIŞMANIN ADIDIR BUNLAR. BY LOCK 15 temmuz darbesinden sonra hala daha örgütte olanların devletten herkesten gizli olarak devlet aleyhine çalışma yapmak, düşman odaklarla işbirliği halinde olmak demektir.  Yani devlete kuyu kazmak ve ihanet etmenin adıdır. Hz Nuh (a.s) Tufan olmaya başlayınca, Ona inanmamış olan ve gemiye binmemiş olan oğlunu kurtarmak için Allahtan yardım istediğinde  Yüce ALLAH, Ona ;''EY NUH, O ARTIK SENDEN VE SENİN AİLENDEN DEĞİLDİR, ÇÜNKÜ O ÇOK KÖTÜ BİR İŞ YAPMIŞTIR (Hud suresi 46. ayet). ''diyerek, biyolojik babalığı ve akrabalığı bir tarafa bırakmış, İNANÇ VE DAVA EKSENİNİ VURGULAMIŞTIR. Bu hadiseler  ÖRNEK ALMAMIZ İÇİNDİR boşuna yaşatılmamıştır.

 

14 temmuz günü Org SEMİH TERZİ, Türk ordusunun resmi ve şerefli bir subayı idi. Bir şekilde ölseydi şehitti. Ama 15 temmuz günü alnından vuruldu ve gebertildi ve VATAN HAİNİ sıfatını aldı. Bu kadar açık ve net. FETÖ demek; kozmik odadaki çok gizli bilgileri ve isimleri PKK ya verip oradaki kahraman mit elemanlarının infaz ettiren hainler demektir. Fetö cü demek,uçaklarla bomba ve ölüm yağdırmak demektir. Fetö cü demek, 250 kişinin katili, 2000 yaralının faili demektir. Fetö örgütünden olmak demek, 3 helikopter dolusu özel TİM ile devlet başkanı sn ERDOĞAN I, ''YATAKTA BASIP ŞAFAKTA ASACAĞIZ'' diyen 1 dolarlık satılmış vatan hainleridir. Fetö demek vatan haini ve vatan satanlar demektir. VATAN İSE NAMUSTUR. Fetönün sivil veya askeri kanadında olmak çok önemli değildir.

 

Birinin suçu idam, birininki 20 sene, öbürüde 10 sene olur. Fark bu kadardır.

 
Etiketler: ÖMER, HALİSDEMİR, -, SEMİH, TERZİ, EKSENİNDE, 15, TEMMUZ, VE, FETÖ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
15 Ocak 2021
HER İLE ÜNİVERSİTE VE YÜKSEK KONTENJANLAR YANLIŞ OLMUŞTUR
28 Aralık 2020
''ÖNCE EVİM'' DEĞİL ''ÖNCE CANIM'' DEMELİYİZ. İŞ ÇOK CİDDİ
20 Aralık 2020
ALİ BABACAN AK PARTİYE VE HÜKÜMETE ALINMALIDIR
04 Eylül 2020
Hain ve alçak FETÖ'cünün yakını akrabası vs olmaz.
28 Mayıs 2020
BÖYLE ''ULUSA SESLENİŞ'' OLMAZ.!
08 Şubat 2020
ELAZIĞDA 560 AĞIR HASARLI VE ACİL YIKILACAK BİNA BELİRLENDİ. YA İSTANBUL?
15 Kasım 2019
KAT KARŞILIĞI BİTTİ, ARTIK BEDEL (ÜCRET) KARŞILIĞI İNŞAAT
27 Temmuz 2019
BEN ERDOĞAN IN YERİNDE OLSAM
29 Haziran 2019
Koyun Dediğiniz O İnsanlardan Evvela Bir Özür Dileyin
15 Mayıs 2019
ORUCU BOZAR MI?
23 Nisan 2019
Bunlarda Senin Hataların Reis
03 Nisan 2019
SERT VE AYRIŞTIRICI DİL KAYBETTİ, TATLI DİL VE KUCAKLAMA KAZANDI.
24 Mart 2019
YATAY MİMARİ , SÖYLEMESİ KOLAY, YAPMASI ZOR
13 Şubat 2019
İMAR BARIŞI; DEVLETİN MEVCÜT DURUMA YÜZÜNÜ DÖNMESİ VE GÖRMESİDİR
11 Şubat 2019
BUNDAN SONRA ÇOK BİNALAR KENDİLİĞİNDEN YIKILACAK.
04 Haziran 2018
FETÖ -İKTİDAR İLİŞKİLERİ VE BERABER OLMAK.
02 Mayıs 2018
ÜLKEMİZDEKİ İKTİDARLARIN BİTMEYEN ŞEYTAN TAŞLAMA MÜCADELESİ
14 Nisan 2018
AĞA DA OLSAN, PAŞA DA OLSAN.
19 Aralık 2017
DİN... SAĞLIK.. SİYASET ve SPOR
18 Aralık 2017
İSTANBULU TEHDİT EDEN MİNİBÜS TERÖRÜ
20 Mart 2017
ATALARININ D İ N İ
15 Mart 2017
MÜSLÜMAN DEVLETLERİN ,PERİŞAN HALİ..
10 Mart 2017
ÖTE DEN HABER VAR.. CENNET -CEHENNEM
01 Mart 2017
İBADETLERDE VE DİN ANLAYIŞIMIZDA ÖZ ,İÇERİK YOK,İŞİN ŞEKLİNDE VE KABUĞUNDAYIZ.
24 Şubat 2017
İslam da ruhban sınıfı yoktur,HERKES DİNİNİN ADAMIDIR..
20 Şubat 2017
KURAN, MEZAR KİTABI DEĞİLDİR, HAYAT KİTABIDIR
14 Aralık 2016
ÖNCE İŞ, FİİL, SONRA DUA
03 Aralık 2016
YANGIN MERDİVENLERİNİZİ KONTROL EDİN
20 Kasım 2015
G 20 NİN EV SAHİBİ ERDOĞAN VE TÜRKİYE.. DE SİZİN EV SAHİBİNİZ KİM?
04 Eylül 2015
E. DUMANLI,TEHDİT SAVURDUĞUN ERDOĞAN ,SENİN SIRTINI DAYADIĞIN İSRAİLE YÜZÜNE KARŞI MEYDAN OKUMUŞ ADAMDIR.
27 Ağustos 2015
YARBAY MEHMET ! SEN ''VATAN SANA CANIM FEDA '' DERKEN TÜRKÜ MÜ SÖYLÜYORDUN ?
13 Ağustos 2015
BÜYÜK KOALİSYON MUTLAKA ! ÜLKEMİZ İÇİN.!
13 Şubat 2015
NE ÖZGÜRLÜĞÜ,? NE BASINI ?, NE ADALETİ .??. ALLAH AŞKINA...
25 Şubat 2013
NİÇİN CHP DEN, KENDİ İÇİNDEN DEĞİLDE DIŞARIDAN BİR ADAY?
Haber Yazılımı