301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Mart 2021 - Pazartesi 00:46
 
Ahmet Şık Soylu paraların nereye gittiğini araştırabilir..
Bağımsız Milletvekili Ahmet Şık: Süleyman Soylu, görüntülerdeki balyalar hâlindeki paraların nereye gittiğini araştırabilir
GÜNDEM Haberi
Ahmet Şık Soylu paraların nereye gittiğini araştırabilir..

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ahmet Şık, Twitterʹdan bir video paylaşarak balyalar halinde euroların sahibinin AKP Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydınʹın kuzeni ve aynı zamanda danışmanı olan Ömer Işık ile Mesut Öztunçʹa ait olduğunu öne sürdü.

Ahmet Şık, İçişleri Bakanı Süleyman Soyluʹya görüntüleri araştırmasını önerdi.    

Ahmet Şık, söz konusu görüntüleri ˮMeclisʹte AKP dışındaki partilere mensup milletvekili danışmanları isyan etse hakkıdırˮ notu ile paylaştı. 

Öte yandan AKPʹde büro çalışanı olarak görev yapan Kürşat Ayvatoğluʹnun uyuşturucu kullanmaktan gözaltına alınmasına ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ˮAnladığım kadarıyla bu mesele siyasallaştırılmak isteniyor. “Buradan siyasal sonuç elde edebilir miyim?” deniliyor. Özellikle bazı milletvekilleri yapıyor. Onlara acıyorum. ˮ demişti.

 Ahmet Şık: Süleyman Soylu, paraların nereye gittiğini araştırabilir 

Öte yandan bugün bir paylaşım yaparak, İçişleri Bakanı Soyluʹya ˮMeseleyi siyasallaştırmaya çalışıyorlarˮ diyen Süleyman Soylu, aşağıdaki videoda yer alan görüntülerdeki balyalar halindeki paranın kimlere gittiğini, neyin karşılığı ödendiğini araştırabilirˮ dedi. Şıkʹın paylaşımı şöyle:     

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Ahmet, Şık, Soylu, paraların, nereye, gittiğini, araştırabilir..,
Yorumlar
Haber Yazılımı