301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mart 2021 - Cumartesi 23:13
 
AKPʹli Kürşat Ayvatoğlu'' Kokain değil, pudra şekeri çektik.'' dedi.
Uyuşturucu kullandığı görüntülenen AKP Genel Merkezi’nde büro personeli olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu ifadesinde ˮKokain değil, şaka amaçlı pudra şekeri çektikˮ dedi.
ASAYİŞ Haberi
AKPʹli Kürşat Ayvatoğlu'' Kokain değil, pudra şekeri çektik.'' dedi.

Ayvatoğlu, adli kontrolle serbest bırakıldı.

Ankara Gazetecisiʹnde yer alan Alican Uludağ imzalı habere göre; aracında uyuşturucu kullandığına ilişkin görüntüler ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan eski AKP Genel Merkez personeli Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İfadesinde kokain kullandığını reddeden Ayvatoğlu, “Kokain değil pudra şekeriydi. Şaka yapıyorduk” dedi.

Kürşat Ayvatoğlu ifadesinde “Bu video, yaklaşık 2 yıl önce Kastamonu’da benim haberim olmadan çekilmiş. Görüntülerdeki benim burnuma çekmiş olduğum madde kesinlikle uyuşturucu madde değildir.

Bu madde pudra şekeridir.

Biz zaten arkadaş ortamında yabanca müzik dinlerken şaka, taklit amaçlı sanki uyuşturucu madde kullanıyormuşuz gibi yaparak eğleniyorduk. Bazen burundan sanki kokain çeker gibi bazen de esrarlı sigara içer gibi yapmış olduğumuz şakalar vardır.

Ancak bugüne kadar yapmış olduğum bu şekildeki şakaları kesinlikle videoya çekmedik. Kesinlikle hayatım boyunca kokain maddesi kullanmadımˮ dedi. Ayvatoğlu, mağdur olduğunu söylerken, ˮBana şantaj yapıldı. Bu konuyla ilgili de suç duyurusunda bulunacağımˮ dedi.

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: AKPʹli, Kürşat, Ayvatoğlu'', Kokain, değil,, pudra, şekeri, çektik.'', dedi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı