301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Ocak 2021 - Cuma 15:03
 
Fatih Altaylı:Kılıçdaroğluna SSK'yı Batıran Adam Diyemezsiniz.
Altaylı yazısında, ˮKemal Kılıçdaroğlu’na bin türlü beceriksizlik suçlaması yöneltebilirsiniz. Bunların pek çoğunda haklı olma ihtimaliniz de yüksektir. Ama SSK’yı batıran adam diyemezsiniz. '' dedi.
GÜNDEM Haberi
Fatih Altaylı:Kılıçdaroğluna SSK'yı Batıran Adam Diyemezsiniz.

Necati Atagül/HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğanʹın ˮÖmründe devletle ilişkisi bir dönem devlet memurluğu yapmaktan ibaret olan zatın eline tutuşturulmuş kâğıtlarla yalan yanlış bilgilerle sergilediği hezeyanlar var. Bu adam SGKʹnın başında bulunduğu zaman hastanelerdeki durumu Z kuşağı bilmiyor.

Hastanelerde rehin alan ölülerimiz vardı Bay Kemalʹin döneminde. Z kuşağı bunları bilmiyor.ˮ açıklamasına göndermede bulunarak, ˮSSK’nın nasıl battığını öğrenmek istiyorsanız, şimdilerde Ak Parti mahfillerinde sık sık görülen Tansu Çiller’e sorabilirsiniz!ˮ düşüncesini dile getirdi.

Altaylı, ˮDoğru Yol Partisi’nin seçim vaatlerinden olan erken emeklilik projesinin SSK’da büyük bir delik açmasıydı zararın sebebi.ˮ yorumunu yaptı. 

Altaylı yazısında,  ˮKemal Kılıçdaroğlu’na bin türlü beceriksizlik suçlaması yöneltebilirsiniz.

Bunların pek çoğunda haklı olma ihtimaliniz de yüksektir. Ama SSK’yı batıran adam diyemezsiniz.

SSK’nın nasıl battığını öğrenmek istiyorsanız, şimdilerde Ak Parti mahfillerinde sık sık görülen Tansu Çiller’e sorabilirsiniz! Cevap verir vermez onu bilemem.ˮ ifadesini kullandı. 

Kaynak: Editör: Necati Atagül
Etiketler: Fatih, Altaylı:Kılıçdaroğluna, SSK'yı, Batıran, Adam, Diyemezsiniz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı