301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
05 Temmuz 2017 - Çarşamba 18:33
 
2019 'DA CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ KILIÇDAROĞLU MU?
Cemal Eren
erdal.cerenraf@hotmail.com
 
 

KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALET  yürüşü ile birlikte  kamu oyu gündemini alt üst etti .

Bu reaksiyonu  çok doğru bir adım olduğu takdire şayandır.

Bu reaksiyonuyla  birlikte Dünyadaki bütün basın yakın takip etmek ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyide başarmıştır .Sayın Kılıçdaroğlu.Bundan dolayıda gündemi belirlemeyi başarmış ve kamu oyu desteğini arkasına alarak 2019'a kitleyi canlı tutarak girecek. AKP   artık yeni masallar yazamıyor .Gündemi belirleyemiyor. Hafızalarımızda masallar uyutma  metodu olarak da kullanılıyor. 

Kendimden bir örnek vereyim ben çocuklarımı hep masal anlatarak uyuturum hemde  hep aynı masallar bazen benim çocuklarım bile serzenişte bulunuyorlar.  Baba hep aynı masalları anlatıp duruyorsun.

Ama ne yazık'ki ülkemizi yöneten iktidar 15 yıldır aynı masallarla uyuttu.

Şimdi asıl konumuza dönelim şimdi diyecekler 69 yaşına gelmiş bir insan nasıl kalkıp'da 450 km  yol kat edip  İSTANBUL MALTEPE'YE gelebiliyor.?

Ben hemen anlatayım  değerli yoldaşlarım.

KEMAL KILIÇDAROĞLU  ( o kutsal  topraklarda doğduğunu hepiniz biliyorsunuzdur  ,yani   benimde naçizane   memleketimiz DERSİM 'de.!  ) Dersim yıllardan  beridir    ocaklar diyarı  ile bilinen bir coğrafyadır.

KEMAL  KILIÇDAROĞLU   o ocakların bir  talibi olarak ( KUREYŞ BABA OCAĞI  SARI SALTIK OCAĞI  DERVİŞ CEMALİ OCAĞI BABA MANSUR OCAĞI AUÇAN OCAĞI. )  ve  bu ocaklardan dua alarak  bu yolu katediyor sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU.

O kutsal topraklarda yediğimiz içtiğimiz  ve duasını  aldığımız her şeyin bir katkısı olduğuna inanıyorum.Bu güzel,  bu kanlı ,bu iyilik, bu kötülük dolu topraklar'lan ,yücelen yüce dağlarda gizlidir diye düşünüyorum değerli yoldaşlarım.Sesi bastırılmış bir şehir  ya  (XIZIR) diyerek yola çıkmıştır sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU.Ben şuna kanaat getirdim ve benimde ön görümlerim' birlikte  bana  2019 ''da   KEMAL KILIÇDAROĞLU Cumhurbaşkanı adayımızdır   şimdiden hayırlı olsun                           
 

Günün sözü. Bir yerde gölgeler uzuyorsa bilin orada güneş batıyor demektir. 

 
Etiketler: 2019, 'DA, CUMHURBAŞKANI, ADAYIMIZ, KILIÇDAROĞLU, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı